1147
648

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اوه اوه😐😐😐

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                               من آدم مهربونی هستم مگه اینکه تو عصبیم کنی😁😁
1157

خخخ چه بانمک شدن

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
1125

همه رو قبلا دیدم

شخصیت من رو با برخوردم اشتباه نگیر... شخصیت من چیزی ست که من هستم!              اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی!!  خدایا هزاااااااران بار شکرت😍😍😍
1103

امیر جعفری همون تحفه ای ک هست می مونه 😩😩😩

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

بابک جهانبخش اگه دختر بود خیلی خوشگل تر بود

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟ با من بگو از تنهایی معصومانه دست هایت                                 تیکر لاغریمه دیانا در راه خوش اندام شدن💪                      وزن اولیه 73  هدف اول 69🔒 هدف دوم ٦٦🔒         
835