2703
2553
عنوان

نظر بدید لطفا

129 بازدید | 10 پست

بچه خواهر شوهرم اومد خونمون با مادر شوهرم، بعد خواهرم هم بود، مادرشوهرم ب نوه اش گفت یادمه فلانی(خواهر من) بهت اسباب بازی داد، یهو بچه گفت: اره مامانم اسباب بازی رو انداخت دور، کلی هم فحش بهمشون (من و خانوادم) گفت .

خواهر شوهرم و مادرشوهرم خیلی عوضی و حسودن ، زورشون میاد خانوادم بهمون کمک مالی کردن خودشون نه، کلی هم قبلا باهامون قهر و دعوا داشتن... 

حالا بنظرتون ب شوهرم بگم بخواهرش گله کنه ک چرا بما حرف زده یا نه؟

خودم چ رفتاری باهاشون داشته باشم؟

وقتی با شوهرم دعواشون میشه میگن زنش یادش میده، وقتی هم اشتی ن اصلا بمن  محل نمیدن ، همش بشوهرم پ میدن و مادرش الکی حال منو و بچه م رو میپرسه، شوهرم ک ظاهربین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیز من اوایل زندگی همینجوری موردایی که پیش میومد میرفتم به شوهرم گلایه میکردم وناراحت بعضا پیشش گریه هم میکردم .و خونه متشنج میشد.اما بعدا یاد گرفتم ادمهای بی اهمیت زندگیمو ببرم بیرون دایره امن زندگیم و هر اتفاقی هم بیوفته هر حرفی هم بزنن هیچ وقت واسم مهم نباشه و توی زندگیم و خونه دخالتش ندم.و تمام سعیمو کردم بعدها شوهرم خودش میدید و ناراحت میشد و بهشون میگفت اینکارتون درست نیست اما من هیچ وقت چیزی نمیگفتم .و اینطور شد که اگر تمام مردم دنیا بیان بگن زنت اینو گفت اونو گفت شوهرم محاله بیاد دعوا کنه یا سر سوزن به روم بیاره و...

واقعا این رفتارای اطرافیان ناراحت کننده هستن میدونم الان چه حسی داره اما همه ما میدونیم که هیچ وقت تمومی نداره و باید یه جوری شرایط زندگی رو به نفع خودنون تغییر بدیم.و فقط باسیاست کاری کنی که شوهرت فقط و فقط حرف تورو بپذیره.به همون روش گفتم

ببین اونا خواهر و مادر سوهرتن ،تو اگه شوهرت پشت بردار و بابات حرف بزنن هرچند حق با شوهرت باشه باز ناراحت میشی ،ببین هیچ وقت جلوی شوهرت با خواهر مادرش بحث نکن ، پشت سرشون حرف نزن اما وقتی شوهرت نیست هرررر چی بهت گفتن جوابشونو بده دلت خنک شه اما پیش شوهرت مظلوم باش بذار همیشه حق رو به تو بده

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی
عزیز من اوایل زندگی همینجوری موردایی که پیش میومد میرفتم به شوهرم گلایه میکردم وناراحت بعضا پیشش گری ...

خوبه اینجوری، ولی شوهر من اصلا ن گله میکنه ن ب روشون میاره، ن حتی بعضی وقتا متوجه حرفای منظور دار میشه، اگه بفهمه من ک مشکلی ندارم

2714