2726
عنوان

ما تهرانیم عمو شوهرمم خونشون نزدیک خوته ماست.

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 145 پست

بهشون بگو با خانواده خودتون  وعده دارید برید مسافرت مثلا خواهری که ازدواج کرده یا بردار وخانمش .اگرم گفت ما هم بیایم بگو خانواده ام رودربایسی دارن با شما راحت نیستن یا ممکنه شما راحت نباشید 

یا بگو نیاید با ما تورو خدا

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ایناهر طور شده میخوان خودشونو بچسبونن به شما یه مسافرت برن زیاد براشون هزینه نداشته باشه

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شوخی نکن . ماشین پراید پیش فروش 46 میلیونیش تموم شد    

خوب دیگه تقصیر خودمون هست.باید فرهنگ سازی کنیم .چرا هر چقدر گرون میشه بازم میریم میخریم.تا کی نباید صدامون در بیاد.لطفا پخش کنید .مردم از خواب بیدار بشن.

غیر مستقیمم گفتم دیگه ما شاید نریم مستقیمم گفتم بلیط بگیر..به خودش نمیاره😣😣😣😣

مستقیم تر بگو

وای  چ اعصابی داری تو دختر

بگو سفرمون دونفره س و باید جایی بریم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
ایناهر طور شده میخوان خودشونو بچسبونن به شما یه مسافرت برن زیاد براشون هزینه نداشته باشه

اخه میدونی از چی زورم میاد یهبار میخواستیم بریم دربند قشنگ برنامه چیده بودیم از دوسه روز قبل بعد همون روز ماشین ما خراب شد شوهرم گفت بیاید با مترو بریم نیومدن😐😐😐😐😐انقد زورم اومد که فقط بخاطر ماشین اومدن ک نگو

خوب دیگه تقصیر خودمون هست.باید فرهنگ سازی کنیم .چرا هر چقدر گرون میشه بازم میریم میخریم.تا کی نباید ...

بیدارن داداچ

دنبال سود خودشونن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
غیر مستقیمم گفتم دیگه ما شاید نریم مستقیمم گفتم بلیط بگیر..به خودش نمیاره😣😣😣😣

خرابی ماشینو بهونه کنید بگید معلوم نیست برناممون چی باشه کاملا جدی بهشون بگو

mamane_pesariiiسابق دوتا کاربری ازم ترکیده تا حالا نیاین عضویتو تبریک بگیر لطفا...اندکی صبر ** سحر**نزدیک است
باورت نمیشه امروز زنگ زده میگه اصفهان نریم بریم لرستان من اینجوری شدم😠😠😠اه اه یه ذره شعور نداره.. ...

تا موقعی که حلوش نایستی همینه . یکبار بگو ما برناممونو با کسی هماهنگ نمیکنیم .. شما هم نکنید 

این بار که حرفش شد بگو حالا فکرشو کردی بچه هاتو کجا بزاری؟

بعد میگه وا میارمشون با خودمون دیگه

بگو شوخیت گرفته مگه میشه ۱۲ ساعت اینهمه ادم تو ماشین له میشیم

اگه اونجوری باشه که شرمندتون میشیم😐

به همین راحتی و خوشمزگی

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2706