2726
عنوان

ما تهرانیم عمو شوهرمم خونشون نزدیک خوته ماست.

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 145 پست
به نظرم بگو ماشینمون خراب شده موتور سوزونده معلوم نیست کی درست بشه وقتی اونا بلیط گرفتن بگو درست شد

همیشه میگم برو بلیط بگیر هی میگه بلیط نیس پیش فروش کردن..فک کن 15 روز پیش میکفت بلیط نیس

اخه جلو هم بشینم سخته راه دوره 12 ساعت ادم میخاد دراز بکشه  انقد حالم بده میخام بگم من با قطار ...

این کارو نکنیا ، یه ذره زرنگ باش. بگو نه باهات قهر هم میکنن راحت میشی . مهمون هم بگو بی خبر نیاین دعوت میکنم خودم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودشون باید عقلشون برسه ک تو۲۰۶ اینهمه ادم جا نمیشن  بگو کنسل شد ما جایی نمیریم

شوهر خرمو میگم بیا یکی دو روز اول خونه باشیم تا اینا برن میگه ته من میخام تحویل سال بقل ننم باشم اه😢😢

من جات بودم نمیگفتم کی میریم هر وقت میپرسید میگقتم معلوم نیس بعد یه وقت خوبی حرکت میکردیم بعدا یا وقتی رسیدیم میفهمیدن میگفتم یکی از فامیلام باهامون بود دیگه شرمنده با هم اومدیم جا نبود و گر نه به شما هم میگفتم بیاین.  

به شوهرم کفتم اگه عموت بیاد من نمیام میشینم خونه شما برین.

آفرین همینجوری بگو بگو نمیام اونا میخان زرنگی کنن یه سفر مفت بیوفتن بعدشم مطمعن باش بری سفرت زهر مارت میشه تجربه دارم که میگم نه میتونی راحت تو مسیر حرف بزنی نه میتونی جوری که دوست داری بری مسافرت مثلا آقا توی راه تو دلت خوراکی میخاد دلت میخاد فلان شهر یکم وایسین استراحت کنید اونجوری همش معذبی یه نقشه ای چیزی بریزید دکش کنید چون مستقیمم شاید شوهرت بیچاره روش نشه

mamane_pesariiiسابق دوتا کاربری ازم ترکیده تا حالا نیاین عضویتو تبریک بگیر لطفا...اندکی صبر ** سحر**نزدیک است

وای دقیقا مثل ما ..من بچم ۷ماهشه می‌خوایم بریم مسافرت به پسرم هم ۶سالشه ..حالا دوساله جایی نرفتیم ه خاطر حاملگی وبچه از اونور مادرشوهرم میگه هر موقع خواستید برید مشهد منم ببرید

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
این کارو نکنیا ، یه ذره زرنگ باش. بگو نه باهات قهر هم میکنن راحت میشی . مهمون هم بگو بی خبر نیاین دع ...

باورت نمیشه امروز زنگ زده میگه اصفهان نریم بریم لرستان من اینجوری شدم😠😠😠اه اه یه ذره شعور نداره...

خودشون شعورشون نميرسه واقعا؟

پس روك بگين نه عزيزم مسافرت دونفره ميريم دست جمعي انشالله يبار ديكه 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

خدایا چه چیزا که نمیشنویم! بگو اینجوری شما تو ماشین جاتون تنگه اذیت میشین، تعارف کن بگو میخواین من نیام، جاتون بازتر بشه😂

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
آفرین همینجوری بگو بگو نمیام اونا میخان زرنگی کنن یه سفر مفت بیوفتن بعدشم مطمعن باش بری سفرت زهر مار ...

غیر مستقیمم گفتم دیگه ما شاید نریم مستقیمم گفتم بلیط بگیر..به خودش نمیاره😣😣😣😣

من باشم سه راه حل دارم

۱میگم امسال قراره فلان قومم که ماشین ندارن بیان خونم بعد باهم بریم مشهد

۲میگم که امسالو قراره دو نفری بریم مسافرت

۳ یا میگم نمیریم سفر.بعد پا میشم میرم !

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2706