2726
عنوان

ما تهرانیم عمو شوهرمم خونشون نزدیک خوته ماست.

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 145 پست

206که ظرفیت چهار نفرو داره! توجیهشون کنین که خودروی ون ندارین این 206هستش😐

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی متوجه منظورتان نمیشه مستقیم تر بگو الان بفهمه بهتره تا فکر کنه شما راضی هستی برای خودش برنامه ریزی کنه 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2728
بگو نفری ۱۰۰ کرایتون میشه از همین الان اگه میخواین جاتونو رزرو کنین

میگه یه راه پول بنزینو میدیم...مسئله پولش نیس 206 عقبش واقعا ادم اذیت میشه جا تنگه...من و شوهرم دونفری هرجا میریم تو راه خیلی وامیستیم تو ماشین میحابیم.ولی با اینا نمیشه 12 ساعت راهه

خوب بهشون نگید کجا می‌روید بعد خودتون برید

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

رک بگو امسال میخوایم تنها بریم انشالا دفعات بعد یا بگو مادرم اینا برنامه گذاشتن با اونها هستیم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

جات بودم میگفتم ما هیچیمون معلوم نیس بعدشم بی خبر میرفتیم مسافرت 😁

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
وقتی متوجه منظورتان نمیشه مستقیم تر بگو الان بفهمه بهتره تا فکر کنه شما راضی هستی برای خودش برنامه ر ...

دفه اول گفت گفتم ما معلوم نیس برو بلیط بگیر گفت باشه دفه  دوم باز گفت گفتم میخایم بریم اصفهان مسافرت گفت عیب نداره با شما میایم

میگه یه راه پول بنزینو میدیم...مسئله پولش نیس 206 عقبش واقعا ادم اذیت میشه جا تنگه...من و شوهرم دونف ...

بگو عزیزم جا نمیشه هر چند خیلی دلمون میخواست باهاتون باشیم ایشالله ما بعدا ماشین بزرگتر میخریم

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
2706