1147
648
عنوان

ما تهرانیم عمو شوهرمم خونشون نزدیک خوته ماست.

| مشاهده متن کامل بحث + 2149 بازدید | 145 پست

بهشون بگو با خانواده خودتون  وعده دارید برید مسافرت مثلا خواهری که ازدواج کرده یا بردار وخانمش .اگرم گفت ما هم بیایم بگو خانواده ام رودربایسی دارن با شما راحت نیستن یا ممکنه شما راحت نباشید 

یا بگو نیاید با ما تورو خدا

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت، تلاش است و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدنه؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشید، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی براتون خواهد بود

ایناهر طور شده میخوان خودشونو بچسبونن به شما یه مسافرت برن زیاد براشون هزینه نداشته باشه

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

شوخی نکن . ماشین پراید پیش فروش 46 میلیونیش تموم شد    

خوب دیگه تقصیر خودمون هست.باید فرهنگ سازی کنیم .چرا هر چقدر گرون میشه بازم میریم میخریم.تا کی نباید صدامون در بیاد.لطفا پخش کنید .مردم از خواب بیدار بشن.

1156
ایناهر طور شده میخوان خودشونو بچسبونن به شما یه مسافرت برن زیاد براشون هزینه نداشته باشه

اخه میدونی از چی زورم میاد یهبار میخواستیم بریم دربند قشنگ برنامه چیده بودیم از دوسه روز قبل بعد همون روز ماشین ما خراب شد شوهرم گفت بیاید با مترو بریم نیومدن😐😐😐😐😐انقد زورم اومد که فقط بخاطر ماشین اومدن ک نگو

چی بگم آخه.؟؟؟؟
1140
غیر مستقیمم گفتم دیگه ما شاید نریم مستقیمم گفتم بلیط بگیر..به خودش نمیاره😣😣😣😣

خرابی ماشینو بهونه کنید بگید معلوم نیست برناممون چی باشه کاملا جدی بهشون بگو

mamane_pesariiiسابق دوتا کاربری ازم ترکیده تا حالا نیاین عضویتو تبریک بگیر لطفا...اندکی صبر ** سحر**نزدیک است
باورت نمیشه امروز زنگ زده میگه اصفهان نریم بریم لرستان من اینجوری شدم😠😠😠اه اه یه ذره شعور نداره.. ...

تا موقعی که حلوش نایستی همینه . یکبار بگو ما برناممونو با کسی هماهنگ نمیکنیم .. شما هم نکنید 

مستقیم تر بگو وای  چ اعصابی داری تو دختر بگو سفرمون دونفره س و باید جایی بریم

یعنی شانس اوردم بچش مدرسه میره وگرنه کل سال ک میریم جایی میخواد باهامون بیاد

چی بگم آخه.؟؟؟؟

این بار که حرفش شد بگو حالا فکرشو کردی بچه هاتو کجا بزاری؟

بعد میگه وا میارمشون با خودمون دیگه

بگو شوخیت گرفته مگه میشه ۱۲ ساعت اینهمه ادم تو ماشین له میشیم

اگه اونجوری باشه که شرمندتون میشیم😐

به همین راحتی و خوشمزگی

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
1103
تا موقعی که حلوش نایستی همینه . یکبار بگو ما برناممونو با کسی هماهنگ نمیکنیم .. شما هم نکنید 

اره فردا بزنگه میگم حسن گفته فقط تنهایی بریم میندازم گردن شوهرم

چی بگم آخه.؟؟؟؟

بابا خیلی رک بگو ۶ نفر که تو ماشین جا نمیشیم ۱۲ ساعت خیلی زیاده ۲۰۶ هم جاش تنگ یه نفرتون با قطار بره بقیه با ما بیاد مطمئن باش دیگه نمیان 

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞
اخه میدونی از چی زورم میاد یهبار میخواستیم بریم دربند قشنگ برنامه چیده بودیم از دوسه روز قبل بعد همو ...

فدات شم فکر کردی بخاطر شما میان فقط بخاطر ماشینه که راحت باشن الانم که کرایه تاکسی و پول بلیط سر به فلک گذاشته دنبال ماشین مفتن

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
خوب دیگه تقصیر خودمون هست.باید فرهنگ سازی کنیم .چرا هر چقدر گرون میشه بازم میریم میخریم.تا کی نباید ...

اتفاقا بیدارن خوبم بیدارن   ، هر کی فکر بقای خودشه طرف میگه وقتی تابستون میتونم بفروشم 70 میلیون ! چرا نخرم ! میخرم ! و واقعا هم میفروشه 70 میلیون ! 

1170