1232
1226
عنوان

ما تهرانیم عمو شوهرمم خونشون نزدیک خوته ماست.

| مشاهده متن کامل بحث + 2220 بازدید | 145 پست

خوب بهشون نگید کجا می‌روید بعد خودتون برید

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

رک بگو چهار نفر پشت دویست شش جا نمیشید منم سختمه اینجور

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
1156

جات بودم میگفتم ما هیچیمون معلوم نیس بعدشم بی خبر میرفتیم مسافرت 😁

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
وقتی متوجه منظورتان نمیشه مستقیم تر بگو الان بفهمه بهتره تا فکر کنه شما راضی هستی برای خودش برنامه ر ...

دفه اول گفت گفتم ما معلوم نیس برو بلیط بگیر گفت باشه دفه  دوم باز گفت گفتم میخایم بریم اصفهان مسافرت گفت عیب نداره با شما میایم

چی بگم آخه.؟؟؟؟
میگه یه راه پول بنزینو میدیم...مسئله پولش نیس 206 عقبش واقعا ادم اذیت میشه جا تنگه...من و شوهرم دونف ...

بگو عزیزم جا نمیشه هر چند خیلی دلمون میخواست باهاتون باشیم ایشالله ما بعدا ماشین بزرگتر میخریم

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
8

وای چه پررو بگو مگه شما دم ماهستین هر جا بریم شما هم میاین😒😒 وای من چقدر حرص میخورم این مواردی که آسایشو از آدم میگیرن آدم اینهمه هزینه میکنه وقت میزاره میخاد با راحتی وآسایش یه مسافرت بره خرابش میکنن بیای بترکی تو ماشین که با یه ماشین بریم صدسال سیاه نمیخام همچین موردی برام پیش اومده که جوش اوردم😂😂

mamane_pesariiiسابق دوتا کاربری ازم ترکیده تا حالا نیاین عضویتو تبریک بگیر لطفا...اندکی صبر ** سحر**نزدیک است
حتما دوستون دارن و از معاشرت باهاتون لذت میبرن من بودم یه سال باهاشون میرفتم 

سنشون به ما نمیخوره بعدم گفتم که اخلاقیاتمون اصلا جور نیست....خیلی با تلفن حرف میزنه مخصوصا تو ماشین فک همه نشستیم داریم حرف میزنیم یا تلویزیون میبینیم بلند بلند حرف میزنه اونم نه یه دقیقه 30 دقیقه ب بالا.

چی بگم آخه.؟؟؟؟

۶ نفر تو ۲۰۶؟ اصلا مگه جا میشین ؟ 

هم خطرناکه هم پلیس تو جاده جریمه میکنه 

یکبار بگید نه تمام 

تاحالا نشستین همگی تو یه ماشین؟ 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

وای دوازده سااعت راه با شش تفر تو ۲۰۶رسماا فحشه

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
وای چه پررو بگو مگه شما دم ماهستین هر جا بریم شما هم میاین😒😒 وای من چقدر حرص میخورم این مواردی که ...

به شوهرم کفتم اگه عموت بیاد من نمیام میشینم خونه شما برین.

چی بگم آخه.؟؟؟؟
1167

ینی شعور هم خوب چیزیه

بادوتا بچه به اون بزرگی بایه ماشین اخه مگه میشه رف مسافرت 

ادم حوصله خانواده خودشو تومسافرت داخل یه ماشین هم نداره چه برسه به فامیل دور

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد  
تو برو جلو بشین ۴ تا شونو بنداز عقب😂

فکر خوبیههه

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
1220