1147
44

بعد زنش چند روزه هی میگه عید ما با شما میایم شهرستان.ما اصالتا مشهدیم و عیدا میریم حقیقتا اونا 4 نفرن ما 2 نفر من اصلا راحت نیستم باهاشون مخصوصا ماشینای 206 صندلیای عقبش جا تنگه.به زن عموهه گفتم ما معلوم نیست بریم یا نه به هوای ما نباش برو بلیط بگیر ما شاید بریم مسافرت(الکی گفتم)میگه عب نداره مام با شما میایم مسافرت دنگی میزاریم😢😢😢😢یعنی یه کاری میکنه ادم بگه گ...خوردم میخام تو خونم باشم...به شوهرم میگم اگه اونا بیان من نمیام شوهرمم مونده جیکار کنه...

چی بگم آخه.؟؟؟؟

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
1194

خودشون ماشین دارن

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   

ناموسن چطوری جا میشید😳

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
1179

206که ظرفیت چهار نفرو داره! توجیهشون کنین که خودروی ون ندارین این 206هستش😐

اقرار میکنم کہ فقط خدایم توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

بگو امسال شرايط معلوم نيست چطوري بشه سفر بريم يانه شما برنامه ريزيتونو بكنين يه وقت بخاطر ما تعطيلاتتون خراب نشه شايد خانوادمون از مشهد بيان بهمون سر بزنن مام 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز شماري تا به دنيا اومدن دخترم 😍
بگو نفری ۱۰۰ کرایتون میشه از همین الان اگه میخواین جاتونو رزرو کنین

میگه یه راه پول بنزینو میدیم...مسئله پولش نیس 206 عقبش واقعا ادم اذیت میشه جا تنگه...من و شوهرم دونفری هرجا میریم تو راه خیلی وامیستیم تو ماشین میحابیم.ولی با اینا نمیشه 12 ساعت راهه

چی بگم آخه.؟؟؟؟
1190