2410
2553
عنوان

پیاز درمانی برای بارداری

193 بازدید | 19 پست

سلام من تصمیم گرفتم به مدت سه ماه پیاز درمانی رو شروع کنم هر کی دوست داشتید بیاد تو این تاپیک تا با هم ادامه بدیم .

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...

پیاز سرشار از هورمون زنانه است 

من چندین ماه دارو شیمیایی مصرف کردم که بی نتیجه بوده

شنیدم پیاز درمانی برای خیلی ها جواب داده. 

به امید خدا از فردا شروع میکنم

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم ان شاءالله به سلامتی باردار شی نی نی سالم وصالح

واسه همه که جواب نمیده بیشتر برای کسای که مشکل تنبلی و کیست رحم دارن خوبه

اندمتریوز دارم انجام دادم اصلا خوب نبود به همه اندودارای عزیز توصیه میکنم  که انجام ندن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
سلام نحوه ی مصرف و مقدار مصرف رو میدونی؟

طبق تحقیقایی که توی نت کردم بعضی ها از روز اول پری و بعضی ها از روز پنجم پری شروع کردند . در هر دو حالت باید ۱۵ روز. روزی دو مرتبه انجام بشه.به مدت سه ماه ادامه پیدا کنه.

چون پیاز قائده آور هست . اگر خونریزی زیاد بود باید از همون روز پنجم شروع کنید.

یه لیوان آب رو چند ساعت میذارید کنار تا کلرش از بین بره بعد میجوشونید و یک پیاز سفید [پوست نارنجی] رو چهار قاچ میکنید و به اب در حال جوش اضافه میکنید . درش رو میذارید تا ۵ دقیقه پیاز و اب بجوشه. ولرم که شد مینوشید.

نیم ساعت قبل ناهار و نیم ساعت قبل شام.

باید تازه تازه مصرف بشه.

چرا رازیانه نمیخوری.پیاز مخصوصا خامش واسه مغز بده.بخاراتش میره توسر

رازیانه و بومادران هم دو ماه استفاده کردم نشد.

این رو هم امتحان میکنیم انشاالله جواب بده

البته در کنار پیاز درمانی قصد دارم از پایان پریود تا روز پونزدهم دمنوش رازیانه و بومادران و تخم هویج هم بخورم

2714
رازیانه و بومادران هم دو ماه استفاده کردم نشد. این رو هم امتحان میکنیم انشاالله جواب بده البته در ...

منم رازیانه گرفتم یکی دو روز خوردمو دوباره بیخیالش ضدم چکا کنیم ☹️

آنچه دل خواست نه آن می شودهرچه خدا خواست همان میشود
عزیزم ان شاءالله به سلامتی باردار شی نی نی سالم وصالح واسه همه که جواب نمیده بیشتر برای کسای که مشک ...

مرسی مهربون . من مشکلم پلی کیستیکه

حالا این همه دارو شیمیایی خوردیم و تزریق کردیم نشد اینم روش 😁

منم رازیانه گرفتم یکی دو روز خوردمو دوباره بیخیالش ضدم چکا کنیم ☹️

اگه نی نی بخوای همه این کارا رو انجام میدی عزیزم. من خودم آدمی بودم که مرگم بود دارو بخورم چه گیاهی چه شیمیایی امپول که اصلا نگوووو!

ولی بخاطر بچم حاضرم همه دارو های تلخ دنیا رو بخورم ولی نی نی سالم بیاد تو بغلم

اگه نی نی بخوای همه این کارا رو انجام میدی عزیزم. من خودم آدمی بودم که مرگم بود دارو بخورم چه گیاهی ...

والا انقد خوردم خسته شدم اخرین بار رفتم طب اسلامی اب شاهی بود با یه چیزی نمکی مانند ولی بی مزه باهم قاطی میکردم و میخوردم باور کن تا دو ساعت بعدش فقط گریه میکردم به حال خودمو و مزه بدش از دهنم نمیرفت😔ولی من پایم که اینجا هر روز به هم روحیه بدیم و همو تشویق کنیم اگ شما موافقی😊

آنچه دل خواست نه آن می شودهرچه خدا خواست همان میشود

راستی دوستان من پلی کیستیکم و خیلی پریودم نامنظمه بعضی ماه ها اصلا پریود نمیشدم و مجبور بودم آمپول بزنم . ماه قبل قرص آگنوگل رو به توصیه ی دوستم خریدم از روز اول پریود تا روز چهاردهم روزی دوتا میخوردم . در کنارش سیاهدونه و عسل و دارچین روزی یک قاشق و درمکرده ی بومادران و رازیانه صبح و عصر میخوردم . و خیلی برام جالب بود که سر وقت پریود شدم ! بدون قرص و آمپول !

حالا این ماه هم میخوام این قرص رو در کنار پیاز درمانی بخورم . چون قرص گیاهی هست فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه اما قرص های شیمیایی مثل لتروزول و کلومیفن رو نباید همراه پیاز خورد. 

من قرص رو از امروز صبح که روز دوم پری بود شروع کردم. دوتا ناشتا . 

و پیاز درمانی رو از فردا یعنی روز سوم پری میخوام شروع کنم. 

دمنوش های رازیانه و بومادران و تخم هویج هم قصد دارم از روز هفتم بخورم. توکل بر خدا . امیدوارم خبر بارداریمو توی همین تاپیک بهتون بدم .

والا انقد خوردم خسته شدم اخرین بار رفتم طب اسلامی اب شاهی بود با یه چیزی نمکی مانند ولی بی مزه باهم ...

حتما عزیزم به نظر کنار هم انجام بدیم و به هم روحیه بدیم خیلی بهتره 

تا دیروز کلی گریه کردم و ناراحت بودم که چرا این ماه هم پریود شدم اما دیگه تموم شد مهم نیست . باید روحیه ی خودمونو بالا نگه داریم و امیدوار باشیم 😁😘

انشاالله سال جدید همه منتظرا مامان بشن 

2706