2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تخم هارو چند دقیقه بزنم ، بعد  چندتا تخم مرغ؟ چقدر سبزی

عزیزم چشمی مقدار تخم مرغ فرق داره دو سه تا بزن برا خودت و همسری هر چقدر که سبزی فریز کردی برا یه وعده خوب هم بزن که یه ریزه پف کنه مایعش شل تر کوکو سیب زمینیه

تخم مرغارو با همزن بزن بعد به سبزي اضافه كن و يكم أرد اضافه كن خيلي پف ميكنه

برای این قدر سبزی چند تا تخم مرغ باید زد؟!

👈الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم👉
2728
عزیزم چشمی مقدار تخم مرغ فرق داره دو سه تا بزن برا خودت و همسری هر چقدر که سبزی فریز کردی برا یه وعد ...

ببین عکس مقدار سبزیمو فرستادم 

مگه یه تیکه نباید ریخت؟؟ میخوام یه تیکه بریزم

من همشو با هم میریزم تو یه تابه بزرگ. صافش میکنم 10 دقیقه که سرخ شد یه بعلاوه میندازم وسطش که بشه 4 قسمت بعد بر میگردونم که سمت دوم سرخ بشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
من دو تا تخم مرغ میزنم واسه 250 گرم سبزی و یه قاشق آرد. میشه دو وعده. یک نفرم البته. زرشک هم موقع س ...

چرا حذف کردی زرشکو؟؟

یه لایه کوکو بریز تو تابه بعد زرشکاتو بریز باقی کوکوتم بریز روش بذار بپزه

نیم کیاو سبزی،،، پنج تا تخم مرغ،،،،، نمک،، زردچوبه فلفل،،،،، تخم مرغ و ادویه رو بزن،،، به سبزی اضافه کن،،،، گردو و زرشک هم دلبخواهی،،، خیبی کم آرد،،،،، بعد یه ماهی تابه خوب بزلر یعتی تقریبا نو و تمیز باش،،،، روغن داغ کن مایعت بریز با قاشق صاف کن ریزش کم کن،،، تا تقربا نیم ساعت،،،،، بعد یکم زیرش ببند تا خوذش ول کن با احتیاط بر گردون تو ظرف حال باید با احتیاط دوباره براری تو ماهی‌تابه برا اوت ورش 

چرا حذف کردی زرشکو؟؟ یه لایه کوکو بریز تو تابه بعد زرشکاتو بریز باقی کوکوتم بریز روش بذار بپزه

عه چه خوب منم همین کارو میکنم

چرا حذف کردی زرشکو؟؟ یه لایه کوکو بریز تو تابه بعد زرشکاتو بریز باقی کوکوتم بریز روش بذار بپزه

کو کو نتزک دوس دارم که کمی برشته بشه

اونجوری ضخیمه حال نمیده  

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706