2410
2553

گردو آسیاب شده بریز توش طعمش عالی میشه

سیر هم یادت نره رنده کنی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
گردو آسیاب شده بریز توش طعمش عالی میشه سیر هم یادت نره رنده کنی

خب دستورشو بدین دیگه چندتا تخم مرغ ،چقدر سبزی،

چقد موادشو بریزم اینارو هم بگین مرسی 

👈الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سبزی کوکو...آرد...زرشک...گردو....تخم مرغ...

ادویه ها..زردچوبه..کمی پودرتخم گشنیز..کمی دارچین..فلفل..نمک

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
تخم مرغارو با همزن بزن بعد به سبزي اضافه كن و يكم أرد اضافه كن خيلي پف ميكنه

تخم هارو چند دقیقه بزنم ،

بعد  چندتا تخم مرغ؟

چقدر سبزی

زرشکو گردو یادت نره عالیییی میشه مزش

تخم مرغم خیلی نزن ببین مایعت چطور در میاد تو دستت امتحان کن ببین فرم میگیره مث بقیه کوکوها یا ن

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2714
زرشکو گردو یادت نره عالیییی میشه مزش تخم مرغم خیلی نزن ببین مایعت چطور در میاد تو دستت امتحان کن بب ...

مگه یه تیکه نباید ریخت؟؟

میخوام یه تیکه بریزم

سبزیتو یه تفت بده یه کوچولو سرخ بشه بذار خنک بشه گردو نگینی ریز و سیر رنده شده نمک و فلفل و تخم مرغ ...

کوکو سبزیو ادویه نمیزنن که عطر و طعم سبزی باشه،  ما زردچوبه و پودر گشنیزو برا شامی میزنیم،  البته سلیقه ها فرق دارن من دوستم تو کوکو سبزیش گوشت چرخی میریخت و گردو و زرشک خیلی تعریف میکرد

تخم هارو چند دقیقه بزنم ، بعد  چندتا تخم مرغ؟ چقدر سبزی

بزن قسنگ تا كرم بشه و پف كنه 

من ميزان تخم و سبزي و چشمي ميزنم 

مثلا نيم كيلو سبزي ٤/٥ تخم ميخواد 

زرشگ و گردو هم ميتوني بزني

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
مگه یه تیکه نباید ریخت؟؟ میخوام یه تیکه بریزم

چرا ولی من با قالب در میارم ی تیکه خیلی وقته درس نکردم 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
تخم هارو چند دقیقه بزنم ، بعد  چندتا تخم مرغ؟ چقدر سبزی

من دو تا تخم مرغ میزنم واسه 250 گرم سبزی و یه قاشق آرد. میشه دو وعده. یک نفرم البته.

زرشک هم موقع سرخ شدن کمی حالت نیم سوخته پیدا میکنه در نتیجه کلا حذفش کردم. ولی پودر گردو و سیر وصل مزه کوکو هست.

ادویه هم فلفل سیاه فلفل قرمز زردچوبه گاها پودر سیر اگر سیر تو کوکو کم باشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706