2703
2553
عنوان

كسي هست خانواده شوهرش خودشونو صاب اختيار بچع بدونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 34 پست

مادرشوهرم منبارها گفت زنده ومرده مادر فرقی بحال بچه نداره بعد که بچه ام وابسنه ام شد پدرشوهرم گفت خوشحال باش فلانی بچه ادم حسابت کرد بچه ام مریض میشه میگه کسی از خانوداه زنت اومده انگار ماها فقط مریض میشیم و.......منم چندماه راهشون نمیدم اول بچه رو میزاشتم الان نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چكار ميكني ؟عصبي نميشي؟من رفت امدم كم كردم هفته اي دوبار ميرم ولي هي اعتراض ميكنه چرا بچه رو نميارين ...

گلم جوابتو پست پایینتر دادم. ببین دخالتای پدرشوهرم اینا حالت بی فرهنگی بود. مثلا نزدیک گوش دخترم بلند صدای جغجغه میزدن. یا وقتی دخترم بعد کلی میدیدشون احساس غریبی میکرد بعد اینا هم زودی بقلش میکردن. نمیزاشتن بچم یکم با محیطش آشنا بشه بعد بگیرتشون، خلاصه دخترم در حد وحشتناک گریه میکرد. منم جرات نمیکردم از تو دستشون درش بیارم. خلاصه دیگه یبار کله کردم به مادرشوهرم گفتم ، گفتم من بچمو بدنیا آوردم هرچی من بگم همونه. هرکی بدون اجازه من رفتاری بکنه دیگه پامو نمیزارم، شوهرمم خاست طلاقم بده. فکر کن اینقدر عصبانی بودم. تا سه ماه نرفتم اونجا. بعد سه ماه پدرشوهرم مثه یه موشی خودشو جمع کرده بود. مادرشوهرمم که فقط با اجازه من بغلش مبکرد. آدمشون کردم 🤗🤗🤗

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2720
گلم جوابتو پست پایینتر دادم. ببین دخالتای پدرشوهرم اینا حالت بی فرهنگی بود. مثلا نزدیک گوش دخترم بلن ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃

چقدشماباحالین

چيكار كنم كه بغل خودم وايسه ؟راهي هست ؟دوس ندارم بچم اونجا بمونه چون ميدم خلاف أصول من ميخواد با بچم ...

کااااملاااااااااا درکت میکنم ....

مادر شوهر من خیییلی بد بچمو بغل میکرد 

بعد میگفتم کمرررررش 

میگو من سه تا بزرگ کردم 

منم میگفتم خو همین جوری بغلشون کردی که سوهرم تا صبح از کمر درد خوابش نمیبره ...

........ 

به قولی باید بغلیش کنی 

بهش خیلی محبت کن

بعدم این موضوعو به همسرت بگو

بگو دلم نمیخواد حتی بزرگ شد 

بدون من و شما جایی بمونه

هر جا رفتیم با خودمون بره و بیاد

حتی خونه مادر خودم ...

......

براش مثال بزن

بگو اینجوری مثلا ما میگیم پفک ضرر داره ... بقیه میخرن میدن بخوره

. و هزار مثال دیگه

اونوقت اگه گفتن بچه بمونه شوهرت بر میگرده میگه ن دوباره میاریمش ببینیش...

منتظره بچم غذا خور بشه ببرتش پيش خودش 

نه اجازه نده. من هر وقت مادرشوهرم میگه بچتو بده دست ما. من میگم مادرجون ممنون از محبتتون ولی مادربزرگا همیشه بچه ها رو لوس میکنن. دلم میخاد دخترم مرد بار بیاد نه لوس. من حتی به مادر خودمم نمیدم چه برسه شما.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2714
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃 چقدشماباحالین

بخدا نمیدونی چکارا که نمیکردن. اصلا جرات نداشتم مثلا به پدرشوهرم بگم حاجاقا گوشش درد میگیره، بخدا چنان اخمی میکردن یا مثلا وقتی بچمو بزور بغل میکردن بچم گریه میکرد، من غصه میخوردم میگفتن نترس بچتو نمیندازیم. حالا فکر کن من ناراحت گریه بچم بودم اینا از عمد میزدنش به یه چی دیگه. خاهر خیلی چیای دیگه بود. مثلا میگفتن بیار خودمون حمومش میدیم. تا میبردمش حموم اقد زنگ میزدن، یجور دیگه شده بود که شوهرم فکر میکرد من اصلا زن زندگی نیستم. یه موجود بی دست و پا. حتی یبار سر بچه با اون یکی عروسشونم فحش دادن. خلاصه مجبور شدم . اسم طلاق که اومد آروم شدن 😆😂😂😂😂😂

نه اجازه نده. من هر وقت مادرشوهرم میگه بچتو بده دست ما. من میگم مادرجون ممنون از محبتتون ولی مادربزر ...

واااای من ک بچه شیر. خوار. دارم میرم دانشگاه ازخدامه مادرشوهرم نگهش داره😞😞😞از. بزرگ شدن پیش اونام مطمئنم خیلی باکمالاتن😍😍😍😍

❤️برای سلامتی کوچولو تو دلم صلوات میفرستین خدا خیرتون بده❤️
نه اجازه نده. من هر وقت مادرشوهرم میگه بچتو بده دست ما. من میگم مادرجون ممنون از محبتتون ولی مادربزر ...

اره ب نظرم دوبار بگی نه 

بهتره تا یه عمر با بچت دعوا کنی سر چیزایی که از بقیه یاد گرفته ...

اونوقت بچه فک میکنه نه ی مادر از سر لجبازی و ... ولی اره ی بقیه از روی دوست داشتن ......

....

خواهر خودم ناخواسته بعد از ۱۲ سال ب دنیا اومد...

چون بچه کوچیک تو فامیل نبود

همه بهش محبت و توجه میکردن .

زنعمون خیلی وضع مالیشون خوبه 

هر وقت میومد ی چیزی براش میخرید

خواهرم الان ۸ سالشه

یبار گفت شما کاری نکردین برام

زنعمو همه چی برام میخرید ....

........

انقددددددد دخالتای بقیه تاثیر داره 

محبت دیگران ب چشم بچه میاد ...

بچه کوچیک که معنی شب بیداری مادرو نمیفهمه

یادش نمیمونه

ولی یادشه فلان عروسکو کی براش خرید

واااای من ک بچه شیر. خوار. دارم میرم دانشگاه ازخدامه مادرشوهرم نگهش داره😞😞😞از. بزرگ شدن ...

عزیزم اینو من نمیگم همه روانشناسا میگن بچه دو تربیته میشه. هیچوقت هیچوت بچتو بجز خودت نزار کسی تربیت کنه. مادربزرگا از بس نوه دوستن بچه رو لوس میکنن. من مادر خودم اصلا به ما رو نمیداد. اما الان به دختر ۶ ماهم پول تو جیبی میده. همش قربون صدقش میرن. بچه لوس میشه. 

واااای من ک بچه شیر. خوار. دارم میرم دانشگاه ازخدامه مادرشوهرم نگهش داره😞😞😞از. بزرگ شدن ...

اره واقعا بعضیا خیلی تربیت بچه بلدن ...

من که همش به مادر شوهرم میگم بچه هاتو تربیت نکردی

عزیزم اینو من نمیگم همه روانشناسا میگن بچه دو تربیته میشه. هیچوقت هیچوت بچتو بجز خودت نزار کسی تربیت ...

اره از محبتشونه 

ولی خیلی تاثیرات منفی رو بچه میزاره 

....

بچه نه شنیدن و نه گفتن و یاد نمیگیره

چون پیش اونا هیچ وقت نه نمیشنوه

پیش مادر هم نه بشنوه سریع میره همدن تقاصا رو از مادر بزرگ میکنه

و این یعنی فاااجعه

2706