2410
2553

چه واكنشي نشون ميدين؟خسته شدم از دسشون بس ميخان برا من شوهرم بچم تصميم بگيرن همش تو زندگيمن بعدا ميگن ما دلسوزيم هرچي برا بچم ميخرم فرداش مادرشوهرم ميره يع چيزي ميخره مياره انگار با من رقابت ميكنه ميرم بازار زنگ ميزنه واي بچم سردش نشد ؟هر لباسي ميخرم ميگه خوب نيست ب درد نميخوره 😒از اين محبتا و رفتاراي افراطيش بدم مياد چ رفتاري نشون بدم ؟حتي ب پدر شوهزم گفته بود من بيشتر از مامانش نگرانشم !تو ي محله هسيم إصرارم دارن سال ديگ بريم پيششون من ك عمرا پامم نميزارم ولي با وجود اينكه خونه هامون جداس همش سايه نحسش رو زندگيمه اينم بگم شوهرم ب حرفش نيست ولي اون دس از سر من برنميداره همش دخالت خودشو هم بند ميكنه كه همراي من بياد دكتر بچه شيش ماهم منشي چن بار خفتش داد گفت فقط مادر بچه ميتونه بره داخل 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من ولی قد یه پوست تخمه هم برای بچم خرج نمیکنه

جایی هم همرام نمیاد چون میترسه ک پولی خرج کنه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

خب خوبه که خاهر. چه مادرشوهر خوبی. برو خداروشکر کن براش خرید میکنن. مادرشوهر من که یجور دیگست. خب تو خودتو بزن بیخیالی دیگه کلا هیچی برا بچت نخر، اون که ببینه تو خسیس شدی دیگه هیچی برا بچت نمیخره. حالا ببین

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2714

وااای بخدا اعصاب فولادی داری ....

فقط قسمت خریدش خوب بود ... بزار به خریدش ادامه بده  

...........

یکار کن بچت فقققط بغل خودت بیاسته تنها راهش اینه که بچه تو رو انتخاب کنه ی جورایی وابستت باشه... وگرنه بچت که از شیر گرفته شد میخوان بیان چند ساعتی ببرنش و این تازه اغازه مشکلاته ....

چون بچه دو تربیته میشه 

مثلا شما میگی لواشک نخور

مادر بزرگ جانش ده تا ده تا میده بخوره 

وقتی بازاری جووبشو نده وقتیم میگه نگرانشم بگو هیچ کس دلسوز تر از منی که به دنیا اوردمش نیست.

اگ گفت لباس بده بگو من نظر نخواستم.

و به نظر من این عالیه .

رو خوش نشون نزه من که از همون اول حالیشون کردم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
وااای بخدا اعصاب فولادی داری .... فقط قسمت خریدش خوب بود ... بزار به خریدش ادامه بده     ...

چيكار كنم كه بغل خودم وايسه ؟راهي هست ؟دوس ندارم بچم اونجا بمونه چون ميدم خلاف أصول من ميخواد با بچم رفتار كنه بعدم ميخواد بگه من چهارتا بچه بزرگ كردم 

2706