2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم عزیزم دختر نعمته من راضی ام ۱۰تا دختر سالم داشته باشم بقران ولی جواب ازمایش نینی ام سالم بشه ...

وای چرا اینقدر شماها افراطی هستین؟ یعنی اونیکه پسر داره فقط خدا دوستش نداره؟

خدایا مرررسی
2720
هنوزم خیلی زنهاهستن ازجنسیت دختر بیزارن واسترس دارن بخاطرش خودمونم هنوز نپذیرفتیم که هیچ فرقی بین د ...

هیچ مادری نارلضی نیست این مردا هستن ک ب زن زور میگن برادر شوهر آجیم ب زنش گفته بود دختر آوردی جات تو خونه من نیست یکراست با بچه تو شکمت میری خونه پدرت بی سوادم نیست مرده دکترا داره وضع مالی بسیار عالی و زندگی سطح بالایی داره 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2714

یکی از فامیل های ما بعد دو تا دختر یه پسر آورد

واااای کل اون شهر کوچیکی که توش زندگی میکردن رو شیرینی و شام دادن از ذوق!!

بسیار بسیار هم عزیزکرده بار آوردن پسره رو

آخرش تو ۱۵ سالگی پسره سوییچ ماشین شوهرخواهرش رو برمیداره از بس خودمختار بوده تو همه چی اجازه نمیگیره

میره و متاسفانه تصادف میکنه و در دم فوت میشه

دیگه نگم از حال و اوضاع خانوادش

فقط خواستم بگم اولا به هیچ بچه ای نباید امیدهای بزرگ بست.امانت خداست و دست خودش...شاید اصلا نااهل از آب دراومد

دوما باید از خدا صلاح رو بخواهیم شاید اصلا اونی که میخواهیم صلاحمون نیست

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
وای چرا اینقدر شماها افراطی هستین؟ یعنی اونیکه پسر داره فقط خدا دوستش نداره؟

گلم از قدیم برا دلداری اونایی ک دختر میزان بهشون گفتن خدا دوستون داره لیاقت میخاد و این حرفا بخاطر همین هنوزم میگن در حالیکه ک واقعا و جدا هیچ فرقی نداره دختر و پسر هر دوش عزیزه و داشتن هر دوش بسیار لذت بخشه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
گلم از قدیم برا دلداری اونایی ک دختر میزان بهشون گفتن خدا دوستون داره لیاقت میخاد و این حرفا بخاطر ه ...

میدونم عزیزم؛ از حرف استارتر خیلی زورم گرفته بود؛ کامنت شما رو هم دیدم بدتر شدم  

خدایا مرررسی
2706