2733
2734

اگه برا پسر سومي رو اوردي الانم بايد استرس داشته باشي اينارو بايد قبلش فكرشو ميكردي وقتي اطرافيانت انقد بي فرهنگن كه جنسيت براشون مهمه بايد به همون دوتا دخترت بسنده ميكردي پسر يا دختر قرار نيس هيچكدوم گلي بزنن به سرمون 

مهمه كه خوب تربيت بشن

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همسایه ی ما سه تا دختر داشت بنده خدا خونواده یشوهرش خیییییییلی اذیتش میکردن و ازش پسر میخواستم خوانو ...

بعضیا با این افکار همون بهتر که بچه دار نشن.قدیما شاااااید پسر داشتن واسه کار و اینجور چیزا مهم بود ولی تو این زمونه هیچ فرقی نداره.خیلی ناراحت میشم وقتی بعضی ادمای کم عقل برمیگردن به زن باردار میگن انشالله پسر باشه بچت.من خودم دوتا پسر دارم و عاشقشونم ولی عاشق دختر هم هستم.دلم میره وقتی لباسای صورتی و پیرهن های دخترونه میبینم.هرکی هم دختر دار میشه به روی خودش میگم واقعا خوشبحالت.انشالله خدا چندسال بعد به منم یه دختر ناز بده

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2738
گوه ه ه تو دهن هر چی پسره اول تا آخرش یه نمکنشناس از آب درمیاد  هر کی ناراحت میشه بشه آزادید

خجالت بکش فقط.حرف نزنی نمیگن لالی.مادرای بی ادبی مثل تو پسراشونم صد درصد بی ادب تر از خودشون بار میان.

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

هنوزم خیلی زنهاهستن ازجنسیت دختر بیزارن واسترس دارن بخاطرش

خودمونم هنوز نپذیرفتیم که هیچ فرقی بین دختروپسرنیست گاهی دختراخیلی بهترن منکه اینطورمیدونم

جاری خودم تاقبل ازمشخص شدن جنسیت بچش اینقد استرس داشت همینجوری داشت وزن کم میکرد ازاسترس زیادش خودشم میگفت استرس دارم تاجنسیت مشخص شد وشد پسر اروم شد وماشالله پسرش باوزن بالا دنیااومد

نمیدونم چرااینقد پسرداشتن باعث افتخاره

عصبی شدم کلاازفرق متنفرم

میدونم عزیزم دختر نعمته من راضی ام ۱۰تا دختر سالم داشته باشم بقران ولی جواب ازمایش نینی ام سالم بشه خدا هر کی رو دوست داشت باشه بهش دختر میده

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
2706