1177
44
وای چرا اینقدر شماها افراطی هستین؟ یعنی اونیکه پسر داره فقط خدا دوستش نداره؟

گلم از قدیم برا دلداری اونایی ک دختر میزان بهشون گفتن خدا دوستون داره لیاقت میخاد و این حرفا بخاطر همین هنوزم میگن در حالیکه ک واقعا و جدا هیچ فرقی نداره دختر و پسر هر دوش عزیزه و داشتن هر دوش بسیار لذت بخشه

شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

گلم از قدیم برا دلداری اونایی ک دختر میزان بهشون گفتن خدا دوستون داره لیاقت میخاد و این حرفا بخاطر ه ...

میدونم عزیزم؛ از حرف استارتر خیلی زورم گرفته بود؛ کامنت شما رو هم دیدم بدتر شدم  

خدایا مرررسی
1156
خاک تو کله بی مخش

دیگه بعضی مردا همینن حتما الان استارتر بیچاره ام اینقدر فشار عصبی روش هست ک با حرص میگه نر😔😔

شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢
میدونم عزیزم؛ از حرف استارتر خیلی زورم گرفته بود؛ کامنت شما رو هم دیدم بدتر شدم    

بخدا زور گرفتن نداره ما نمتونیم درک کنیم ک الان اون بنده خدا تو چ حال و اوضاعیه ک اینجوری میگه نر

آخی، چقدرم که شبیهن

😂😂😂😂😂

1189

ان شاءالله به داداش سالم برای دخترات بیاری 

ولی مادر باید قوی باشه حتی اگه میگی شرایط زندگیت طوریه که حتما باید پسر بیاری اگه دختر شد طوری رفتار کن که کسی جرات نکنه به جنسیت بچت توهین کنه

دعا میکنم به خواستت برسی و آدمای دوروبرتم فکرشون روشن بشه 

می خواهم هرصبح که پنجره را باز میکنی ,,, آن درخت روبرو من باشم💚 ,فصل تازه من باشم 💚,آفتاب من باشم 💚, استکان چای من باشم 💚و هر پرنده ای که نان از انگشتان تو میگیرد ...
1184