1232
1226

اسمش روشه جدول چینی😂 باز اگر کره ای بود یه چیزی😂

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

فرق داره چرا بعضیا نمیدونین شرایط داخل خانواده فرق می‌کند. نمیشه گفت همه چی رو که

خيليم خوب ميدونم 

يكي مثه من باردار بشه اونموقع قدر و قيمت بچه و لطف خدارو ميفمه

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️خُدايا خودت حافظ كُنجدمون باش💙
1156
فرق داره چرا بعضیا نمیدونین شرایط داخل خانواده فرق می‌کند. نمیشه گفت همه چی رو که

عزیز من نه تنها جدول چینی دروغه بقیه ی چیزا هم دروغ محضه از فال از کلم قرمز از چرخش زنجیر از جوش شیرین از نمک از هرچی که فکرشو بکنیو بهت گفتن دروغو سرگرمیه به هیچکدومش اعتماد نکن

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
8

همین کنار اومدن شماها باعث میشه این رفتار ها ریشه کن نشه

خانوم اگه همسرت یا خانوادش یا خانوادت رو یه جنسیت پسر یا دختر تاکیید نباید اصلا بچه دار بشی 

کوته فکری تا کجا اخه

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
1167
نر

نر🤔🤔🤔🤔🤔🤔

چرا نمیکی پسر🤔🤔🤔

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
همین کنار اومدن شماها باعث میشه این رفتار ها ریشه کن نشه خانوم اگه همسرت یا خانوادش یا خانوادت رو ی ...

نارخواسته شدم حامله 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241