1177
44

وافعا دنا ۱۲۰میلیونه؟اصلا چی هست؟ماشین خوبیه؟

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ لا یَنْفَعُ مالٌ وَلابَنُونَ اِلاّ مَنْ اَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَلیمٍ خدایا از تو امان خواهم در آن روزى که سود ندهد کسى را نه مال و نه فرزندان مگر آن کس که دلى پاک به نزد خدا آورد   وَاَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ یَعَضُّ الظّالِمُ عَلى یَدَیْهِ یَقُولُ یا لَیْتِنىِ اتَّخَذْتُ مَعَ الرَّسُولِ سَبیلاً واز تو امان خواهم در آن روزى که بگزد شخص ستمکار هر دو دست خود را و گوید اى کاش گرفته بودم با پیامبر راهى

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

توروخدا شماره اینوبده من برم دَهَنِشِ جِر بدم😡

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزدلم تازه امروز فهمیدم یه تیکه ازوجودم شدی.قول میدم بهترین مامان دنیاواست بشم.1397/6/20

راست گفته دقیقا وضعیت الانه.دلال ها هر چی قیمت و بالاتر میبرن خریدار ها حریص تر میشن و حول و ولا بیشتر برشون میداره برای خرید.تو همه چیز همینه.

از ماست که بر ماست.

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️خدا جونم شکرت که بعد دو بار سقط دوباره به من لطف کردی و این هدیه ی قشنگ و بهم دادی♥️
8

چقد بده کاش ماشینهای زیر استاندارد بدنه اصلا مجوز فروش نمیگرفتن اونم با این قیمتای فضایی

همه حداقل یه آشنا دور رو تو این تصادفای جاده ای از دست دادیم  

اگه مردی بیا ایران ،زن باش

آره همسایه ما یه ماه پیش خرید۱۱۰ میگفت۱۰۰ تومنه ماله من سانروف داره ۱۰ تومن گرون تره😐

شبیه سمنده البته به نظر من

پروردگارا!                                                             به من بیاموزدوست بدارم کسانی را که دوستم ندارند ، گریه کنم برای کسانی که هیچگاه غم من را نخوردند ، لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواخنتند و عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند.......💖❤️❤️❤️💖 .

حقیقتو گفته

حقیقت هم تلخه

همه همین کارو میکنن

اما ایشون چون رک گفته شده ادم بده

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

بابا راست میگه دیگه😐

پروردگارا!                                                             به من بیاموزدوست بدارم کسانی را که دوستم ندارند ، گریه کنم برای کسانی که هیچگاه غم من را نخوردند ، لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواخنتند و عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند.......💖❤️❤️❤️💖 .
1179
بابا راست میگه دیگه😐

😩😩😩

اخه خیلی پررو گفته ازاین حرصم گرفته😤

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزدلم تازه امروز فهمیدم یه تیکه ازوجودم شدی.قول میدم بهترین مامان دنیاواست بشم.1397/6/20

یه سوال خانمهای نین سایت که توی هر شزایطی مدام به حال دیگران تاسف میکنید و خاک بر سر و غیره بارشون میکنید و .... بماند آیا مطمئنید که خودتون خیلی بهتر از بقیه هستین؟  مطمئنید گه اگه الان 50 میلیون پول آماده داشتین و میدونستین عاقبت طرح پیش فروش اینه که پراید رکورد بزنه نمیرفتین اسم بنویسین. من نه دنبالش میرم نه توی این بازی خطرناک که تهش هلاک همه ماست وارد میشم ولی به هیچ کس توهین نمیکنم مخصوصا وقتی از خوبی خودم مطمئن نیستم. شما که درکش رودارید فرزند خودتون رو طوری بار بیارید که دنباله رو سیلاب نباشه. حریص و طماع و خودخواه نباشه. با این طرز فکر بار نیاریدش که اگه من نه یکی دیگه این کارو میکنه

خلاصه به جای تاسف خوردن به حال مردم روی خودتون کار کنید