1714

واقعا😐

و مکروا و مکرالله فالله خیرالماکرین  ✌✌‏جا داره يه تشكر ويژه از بروبچه هاي كف خيابون آمريكا داشته باشم كه امسال روز قدس كه بيرون نرفتيم زحمت آتيش زدن پرچم افتاد گردنتون،تو شادي هاتون جبران کنیم  فقط تصور کنید ماجرا برعکس بود،چه موج سواری ها دروغ ها و بزرگنمایی ها اتفاق میفتاد چه یقه ها که برای حقوق بشر و نقض آزادی بیان دریده نمیشد !چه اجماع جهانی که علیهمون تشکیل نمیشد !چه فشار های اقتصادی که بهمون وارد نمیشد!اما.....چاه کن همیشه ته چاهه.نوش جونت کمتر از لنگه کفش حاج قاسم!.ما کنار مردم مظلوم همه جای دنیا ایستادیم !#تابستان داغ  ‏" فالَّذینَ کَفَروا هُمُ المَکیدون "کافران درگیر نیرنگ خویش شدندسالها می‌گذرد، حادثه‌ها می‌آید‌انتظار فرج از نیمه خردادکشم....

وافعا دنا ۱۲۰میلیونه؟اصلا چی هست؟ماشین خوبیه؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
بارداری و داری سیسمونی میخری؟😍
فروشگاه آنلاین مامو کلی وسایل اتاق نوزاد شیک و‌ لوکس داره که میشه باهاش یه اتاق خیلی خوشگل چید😉
     خیالتون راحت  گواهی کیفیت 

تهویل😁😁😁

💔میگن دعای نی نی سایتیاردخوردنداره.... توروخداواسه پسرمنم دعاکنید.... گریه شدیدمیکنه نفسش بالانمیاد... طول میکشه..میمیرم وزنده میشم.. دلم پرازدرده...  دعاکنیدبامعجزه خوب بشه بچم.... یاخدا💔
1718

راست گفته دقیقا وضعیت الانه.دلال ها هر چی قیمت و بالاتر میبرن خریدار ها حریص تر میشن و حول و ولا بیشتر برشون میداره برای خرید.تو همه چیز همینه.

از ماست که بر ماست.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
1665

چقد بده کاش ماشینهای زیر استاندارد بدنه اصلا مجوز فروش نمیگرفتن اونم با این قیمتای فضایی

همه حداقل یه آشنا دور رو تو این تصادفای جاده ای از دست دادیم  

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
توروخدا شماره اینوبده من برم دَهَنِشِ جِر بدم😡

آره همسایه ما یه ماه پیش خرید۱۱۰ میگفت۱۰۰ تومنه ماله من سانروف داره ۱۰ تومن گرون تره😐

شبیه سمنده البته به نظر من

تورکم  ایرانلیام آذربایجانیامممم  😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚
توروخدا شماره اینوبده من برم دَهَنِشِ جِر بدم😡

حقیقتو گفته

حقیقت هم تلخه

همه همین کارو میکنن

اما ایشون چون رک گفته شده ادم بده

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
1436

یه سوال خانمهای نین سایت که توی هر شزایطی مدام به حال دیگران تاسف میکنید و خاک بر سر و غیره بارشون میکنید و .... بماند آیا مطمئنید که خودتون خیلی بهتر از بقیه هستین؟  مطمئنید گه اگه الان 50 میلیون پول آماده داشتین و میدونستین عاقبت طرح پیش فروش اینه که پراید رکورد بزنه نمیرفتین اسم بنویسین. من نه دنبالش میرم نه توی این بازی خطرناک که تهش هلاک همه ماست وارد میشم ولی به هیچ کس توهین نمیکنم مخصوصا وقتی از خوبی خودم مطمئن نیستم. شما که درکش رودارید فرزند خودتون رو طوری بار بیارید که دنباله رو سیلاب نباشه. حریص و طماع و خودخواه نباشه. با این طرز فکر بار نیاریدش که اگه من نه یکی دیگه این کارو میکنه

خلاصه به جای تاسف خوردن به حال مردم روی خودتون کار کنید