2737
2734
عنوان

دعانویسی مادر شوهر

1289 بازدید | 45 پست

فقط میگم خدا ازشون نگذره این مادرشوهر های نامرد که زندگی بچشون هم براشون مهم نیست

میدونم الان بعضیا بازم میگت حساس شدی

ولی من واقعا اینطوری نبودم

من اوایل عقدم همیشه بهشون کمک میکردم

حتی واسه کارای عقد که وظیفه اونا بود خودم کمکشون کردم،خیلی قانع بودم

در حد وسع همسرم طلا خریدم

براشون خوب بودم تا هرچی میگفتن میگفتم چشم

الان تا موقعی که خونه خودمونیم همه چی خوبه،ولی میریم خونه اونا برمیگردیم دعوامون میشه

پیش مشاور رفتم تا ۱ ماه همه چی خوب بود،تا عرایض جدید مامانش شروع شد😔

دکترم گفت شوهرت دهن بینه،گفتم با زبون درست میشه

هفته پیش هرروز دعوامون میشد

رفتم پیش کسی ک سرکتاب باز میکنه،بدون اینکه حرفی بزنم گفت مادرشوهرت کاری کرده هرچی اون میگه همون باشه

فقط تا وقتی نری خونشون زندگیت آرومه

کاری کرده پسرش اعتماد به نفسم نداره،کاری کنه هم اول به اون میگه

جادو اینا نیست،تو روح و روانش تاثیر گذاشته از چند سال قبل

حالا بگین من چه غلطی کنم

حالم ازشون بهم میخوره😭

من ی دختر مذهبی با ی دل حساس الان تا تنها میشم همش گریه میکنم و دعا میکنم بلایی ک سر زندگی ما میاره سر دختراش بیاد

نمیتونم قطع رابطه کنم چون پدرشوهرم به کمک همسرم نیاز داره،قراره عید بریم مسافرت

مسافرت ک چه عرض کنم،همش حمالی منه

هفته پیش دعوتشون کردم،براشون کم نمیذارم

ولی تا شوهرم از خونه میره بیرون،بر میگرده میگه چرا به مامانم زنگ نزدی در صورتی ک روز قبلش خونشون بودیم

میگه زنگ بزن ببین کار نداره! وقتی هم نمیرم دعوامون میشه هعی میگه حیف دست بزن ندارم،تو هنوز اون روی منو ندیدی به خانوادم توهین میکنی

ولی خدا شاهده من حتی ی بار بهشون تو نگفتم 😔

بگین من چیکار کنم از دست این آدم شیطانی

میدونم زیاد نوشتم ولی دلم خیلی گرفته😭

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه

هرروز زنگ بزن به مادره الکی بگو کاری نداری؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وای خدا ازش نگزره 

به قول پدربزرگم میگه زبون از صدتا جادو بدتره 

امان از مادرایی که رو بچشون نفوذ دارن و سواستفاده میکنن و زندگی بچشونو نابود میکنن

از خدا میخوام خودش کمکت کنه 

میگم من شنیدم ۴ قل رو بخونی خوبه برا باطل سحر و اینا 

امتحانش کن 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2738
خب اسی از همونی ک سرکتاب باز کرد دعا می گرفتی براش

نه به نظرم جالب نیست دربرابر دعا دعا گرفت اینجوری خود استارتر هم گرفتار میشه راهش فقط کلام خداست قرآن

دلم یه خواب آروم میخواد خستم خیلی خسته.....
نه به نظرم جالب نیست دربرابر دعا دعا گرفت اینجوری خود استارتر هم گرفتار میشه راهش فقط کلام خداست قرآ ...

خب دعا هم کلام خداست قربونت برم

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
خب دعا هم کلام خداست قربونت برم

اوناییکه میرن جاشون برای دعا ازکلام خدا استفاده نمیکنن یه مشت چرت وپرت مینویسن روکاغذ میدن به طرف بعدشم به قول شما دعا کلام خداست مادرشوهرایشون احتمالا ازجادو استفاده میکنن نه از دعا

دلم یه خواب آروم میخواد خستم خیلی خسته.....

کلا اون جادویی که در قران هم ذکر شده بعضیش شعبده بازیه و بعضیش جادوی کلامیه، با حرف زدن و دروغ گفتن و سخن چینی میشه بین زن و مردو به هم زد ولی هر مشکلی راهکاری داره، سوره فلق و ناس زیاد بخون، رابطه جنسیت با شوهرتو خیلی روش کار کن که هر چه بهتر بشه، یه رابطه گرم و لذت بخش جنسی بین زن و مرد معجزه میکنه، از خدا بخواه که افراد دروغگو رسوا بشن

اوناییکه میرن جاشون برای دعا ازکلام خدا استفاده نمیکنن یه مشت چرت وپرت مینویسن روکاغذ میدن به طرف بع ...

من تا حالا دعا و سرکتاب و اینا ندیدم و نمیدونستم چیه ممنون ک بهم گفتی عزیزم و روشنم کردی مچکررر😍😘

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2706