2410
2553
عنوان

خواستگار دخترخالم

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 44 پست
دختر خاله تون که ماشاالله اینقدر محاسن دارن باید بیشتر تو اجتماع و سرکار باشن تا یکی شبیه خودش پیدا ...

اصلا تو محیط بیرون نیست حتی نمیتونه بدرستی با یه پسر ارتباط برقرار کنه تا خالا دوست پسرم نداشته خیلی مغرور ولی میدونم صبور 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

معیارای هر فرد فرق می کنه من خودم یکی از معیار ازدواجم تحصیلات بوده و شغل مناسب برا خواهرم اصلا تحصیلات مهم نبود موقعیت خانوادگی از شرطاش بود. 

باید دید دختر خالتون معیار اصلیش چیه؟ ولی خب باید اینم در نظر داشت که سنش بالاس باید یکم از سختگیریاش کم کنه.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
اسم و تیپ چندان مهم نیست ولی قیافه تو نگاه اول خیلی مهمه چون قیافه ای که خوشت نیاد ممکنه هیچوقت تو ز ...

نظر منم همینه باید الان دوتا بچه میداشتو با سختگیری هنوز مجرد ،و ریسکه باز اینم رد کنه شاید تا ابد دلخواهش نیاد اونم ازدواج سنتی همینه دیگه 

2720
جدییییی 😨 الان دگ دهه هشتادیا پیشی گرفتن

متاسفانه بله 

توی دخترهای دهه شصتی تب و تاب درس و اشتغال داغ بود و هست 

پسرهای دهه شصت برای اینکه بتونن منبع درآمد داشته باشن به ادامه تحصیل تا مقاطع بالا فکر نمیکردن و وارد بازار کار شدن؛  تحصیلات دختر های دهه شصت رفت بالاتر و به پسر های با تحصیلات پایین تر رضایت ندادن

از طرفی دختر های با تحصیلات بالا توی بازار کار نیروهای ارزان قیمت تری بودن  تا پسر های با تحصیلات بالا

به همین جهت توی بازار کار هم دختر ها از پسر ها جلو زدن. 

از طرفی قاعدتا و منطقا دختری که درآمد خوب داره به پسری که با یه لیسانس مثلا درسشو ول کرده و درآمد متوسط داره رضایت نمیده

این شد که پسر های دهه شصت دخترهای دهه هفتاد که هنوز به درآمد و یا تحصیلات بالا نرسیده بودن میل پیدا کردن و تعداد پسرهای مجرد دهه شصت از تعداد دخترهای مجرد دهه شصت کمتر شد

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
اصلا تو محیط بیرون نیست حتی نمیتونه بدرستی با یه پسر ارتباط برقرار کنه تا خالا دوست پسرم نداشته خیلی ...

خب این خیلی بده 

من تا قبل دانشگاه همینطور بودم و اصلا جایی نمی‌رفتم و تازه انتظار داشتم خواستگار هم داشته باشم 

اما از وقتی رفتم سرکار و دانشگاه برام مورد پیش میاد

سایت گیس گلابتون را هم بهشون معرفی کن خیلییی خوبه 

و اینکه میتونه برای اینکه بیشتر تو اجتماع باشه ادامه تحصیل بده 

با توی خونه موندن خواستگار مناسب پیدا نمیشه البته غیر از کسایی که معرف خوب دارن 

نظر منم همینه باید الان دوتا بچه میداشتو با سختگیری هنوز مجرد ،و ریسکه باز اینم رد کنه شاید تا ابد د ...

ولی من باشم اصلا از روی ناچاری و اینکه نکنه دیگه شوهر پیدا نکنم ازدواج نمیکنم 

راستش این خواستگار ظاهرا خیلی چنگی به دل نمیزنه شرایطش 

خودشم که نپسندیده 

من جاش باشم صبر میکنم برای ازدواج 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

دختر خالت و خانوادش اگه مشکل پسند بودن به ابن خواستگار اصلا به طور جدی فکرم نمیکردن . پس یا خواستگارای قبلی خیلی خیلی داغون بودن یا دختر خالت از ترس مجرد موندن میخواد خودشو تباه کنه . 

و خدایی که به شدت کافیست ... 
2714
معیارای هر فرد فرق می کنه من خودم یکی از معیار ازدواجم تحصیلات بوده و شغل مناسب برا خواهرم اصلا تحصی ...

آره سنش بالا رفته خودشم میترسه ولی استرسم داره میگه اینهمه صبر کردم میترسم خوشبخت نشم ،گفتم زندگی همینه تا نری تو زندگی هیچی مشخص نیست کامل 

ولی من باشم اصلا از روی ناچاری و اینکه نکنه دیگه شوهر پیدا نکنم ازدواج نمیکنم  راستش این خواست ...

اتفاقا شرایطش وسوسه کنندست من فک میکنم دخترخالم طرز فکرش بچگانست همه چیزو یجا با هم میخواد که غیرممکنه

دختر خالت و خانوادش اگه مشکل پسند بودن به ابن خواستگار اصلا به طور جدی فکرم نمیکردن . پس یا خواستگار ...

نه اتفاقا من میگم طمع نکن شاید دیگه کیس بهتر نیاد و از نظر من هیچوقت همسر صد در صد ایده آل نداریم 

اتفاقا شرایطش وسوسه کنندست من فک میکنم دخترخالم طرز فکرش بچگانست همه چیزو یجا با هم میخواد که غیرممک ...

بنظر من که فقط از نظر مالی شاید جذاب باشه 

وگرنه تحصیلات و قیافه و تیپ و سنش که خیلی جذاب نیست 

اخلاق هم فقط برن زیر یک سقف معلوم میشه الان اعتباری بهش نیست 

دخترخاله ات خیلی هم سخت گیر نیست 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
من برای شما یه جایی ریپلای کردم. نخوندین؟ 🙈

کجا عزیزم؟ جدیدا زیاد سایت نمیام

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
متاسفانه بله  توی دخترهای دهه شصتی تب و تاب درس و اشتغال داغ بود  و هست  پسرهای ده ...

الان پسرهای اواخر دهه شصت با دخترهای اوایل دهه هشتاد ازدواج می‌کنند، موردهاشو زیاد دیدم. چون این پسرها به درآمد خوب و پختگی رسیدند و نظر دخترها و خانواده هاشونو جلب میکنند

2706