2726
عنوان

خواستگار دخترخالم

889 بازدید | 44 پست

سلام دوستان ،دخترخالم متولد ۶۴ و خیلی خوشگله و مهندسی کامپیوتر البته بیکار و مشغول کارای هنریه،خیلی خواستگار داشته ولی هم خودش هم خونوادش تا حالا کسی رو نپسندیدن یا قیافه بدیا شرایط مالی بد ،دیگه سنشم جوریه ریسک داره الان یه خواستگار اومده همه چیزش خوبه سنش متولد۵۸،اسمش تقی ،قیافه نرمال ,تحصیلات در حد سیکل ولی موقعیت مالی عالی و اخلاقشو همه تایید کردن تحقیقات همه خوب بوده و حرف که زدن دخترخالم میگه مهربونو مودب بود خانواده ساده ایی داره اهل دکو پز نیست و تیپ ساده و مردونه ،ولی دخترخالم یکم از قیافش راضی نیستم تیپش ،من گفتم به سلیقه خودت میگرده اینا مهم نیست میگه بدم میاد بقیه مسخره کنن،البته اسمشم دوست نداره میگه کاش محمدتقی بود ،نظرتونو بگین دوستان ،این دلیلی برا نه گفتن میشه ؟؟ یا مهم نیستدر ضمن دخترخالم خودش بیبی فیسو زیباست ولی خوب ادعا داره و باکلاسه میگه مرد جذابو تحصیلکرده میپسندم،من که نظر خودم اینه ساده بهتره فردا دم در نمیاره  😁

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره منم میگم به حرف دیگران اهمیت نده ،مرد هم هرچی ساده تر باشه بهتره چشم دخترا کمتر دنبالشه والله الان زمونه بدی شده 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

دختر خاله تون که ماشاالله اینقدر محاسن دارن باید بیشتر تو اجتماع و سرکار باشن تا یکی شبیه خودش پیدا بشه. 

مخصوصا کاری که مربوط به رشته شون باشه 

اگه یه خواستگار به دلشون نباشه ممکمه بعدا احساس خوشبختی نکنن

طبق آمار اگر همه پسرهای دهه شصت و دهه پنجاه که میتونن با دخترهای دهه شصت ازدواج کنن ، ازدواج کنن ؛ بااااز یک میلیون دختر مجرد دهه شصتی خواهیم داشت.

تازه اگررررر دهه شصتی ها با شصتی ها ازدواج کنن که متاسفانه عموما با دهه هفتادی ها ازدواج میکنن 

آمار دخترهای مجرد دهه شصت تا آخر عمر تکان دهنده ست

دوستانه بهش بگو کمتر سخت بگیره بیشتر روی اخلاق تمرکز کنه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

اسم و تیپ چندان مهم نیست ولی قیافه تو نگاه اول خیلی مهمه چون قیافه ای که خوشت نیاد ممکنه هیچوقت تو زندگی عادی نشه 

اونوقت بعدا تبدیل به معضل میشه 

خواستگارش الان فقط از نظر مالی خوبه چون اخلاق صددرصد که معلوم نمیکنه باید برن زندگی کنن تا بفهمه واقعا خوبه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
طبق آمار اگر همه پسرهای دهه شصت و پنجاه که میتونن با دخترهای دهه شصت ازدواج کنن ، ازدواج کنن با ...

جدییییی 😨

الان دگ دهه هشتادیا پیشی گرفتن

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
2706