1177
44
عنوان

من دارم دیوونه میشم

166 بازدید | 20 پست

همش دستمو میدارم رو شکمم میبینم بچه خوبه خیالم راحت میشه دو دیقه بعد دوباره دستمو میذارم کلافه شدم الان مامانم میگه سیسمونی بگیرم دست خودم نبود یهو گفتم از کجا معلوم زنده باشه من دارم روانی میشم انقدر رو این بچه حساس شدم دیگه نمی‌فهمم چی دارم میگم تورو خدا بگید شماهم اینجور بودید بچتون سالمه سالم بوده 

تو این هفته سه بار رفتم دکتر 

عزيزم وسواس فكري گرفتي 

خودت فقط ميتوني بخودت آرامش بدي،بگو خدايا بچه مو سپردم بخودت نگهدارش باش.

خدايا به همه منتظراي ني ني يه ني ني ناز و سالم بده💚ميشه براي از بين رفتن كيست م از ته دلت ي صلوات بفرستي؟

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

عزیزم توکل کن به خدا انشاالله صحیح و سالم به دنیا میاد.

منم قبل این بارداریم دو تا سقط داشتم همش نگران سلامتیشم اما دیگه منم توکل کردم به خدا چون مطمئنم اگه خدا بخواد سالم به دنیا میاد.

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️خدا جونم شکرت که بعد دو بار سقط دوباره به من لطف کردی و این هدیه ی قشنگ و بهم دادی♥️
1156

ببین یه برنامه بریز برا خودت برا دور کردن افکارهای منفی

تکنیک ۳ ثانیه رو اجرا کن تا خواستی دستت رو بزاری به شکمت و شک کنی سریع با صدای بلند یه آهنگ بخون یا تلویزیون روسن کن با جاتو عوض کن

همین فکرا مارو داغون کرد خودمونو مریض کردیم بابا

عزيزم وسواس فكري گرفتي  خودت فقط ميتوني بخودت آرامش بدي،بگو خدايا بچه مو سپردم بخودت نگهدارش ب ...

هی میخوام آرامش داشته باشم یهو میزنه به سرم 

نمیدونم برم پیش‌ مشاور چیکار کنم 

1194
چند بار اینجا دیدم بچشون سقط شده  دارم دیوونه میشم 😭😭

تو این تاپیکا نرو . بعدشم چرا نیمه پر لیوانو نمیبینی میلیون ها نفر بچشون سالم بوده درصد کمی سقط داشتن

I will FIGHT and FIGHT and FIGHTand FIGHT...It's not over until IWIN
1184
الان بچتون خدارو شکر سالمه؟ 

اره عزیزم‌من روانی شده بودم نه تهوع داشتم نه مثل بقیه باردارا سختی جسمی ولی درعوض عذاب روحی داشتم‌که الا وبلابچه من‌ناقصه۱۴بار سونوگرافی رفتم،الان بچم ۶سالشه خداروشکرسالم‌وزیبا وباهوشه

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند.
تو این تاپیکا نرو . بعدشم چرا نیمه پر لیوانو نمیبینی میلیون ها نفر بچشون سالم بوده درصد کمی سقط داشت ...

گاهی وقتا خیلی اتفاقی میشه 

بنده خدا بچم تا دستمو میذارم لگد میزنه اونم مثل خودم خل کردم

اره عزیزم‌من روانی شده بودم نه تهوع داشتم نه مثل بقیه باردارا سختی جسمی ولی درعوض عذاب روحی داشتم‌که ...

وای دقیقا منم تا یه چیزی میشه سریع دکتر میرم هی قلبشو برام چک میکنه این بچه هم جدیدا تا دست میذارم حرکت میکنه خدا نکنه ی لحظه دیر بشه هرچی شیرینی تو خونه هست میخورم

منم مثل شما اصلا تهوع نداشتم چقدر گریه کردم گذشت ان تی زیاد بود چقدر گریه کردم کلی آزمایش هیچیش نبود 

پریروز رفتم آمینو شور دادم 

وای دقیقا منم تا یه چیزی میشه سریع دکتر میرم هی قلبشو برام چک میکنه این بچه هم جدیدا تا دست میذارم ح ...

اما اما اما بچه ی من‌بخاطر استرسا و فکرای وحشتناکم تایکسالگیش بشدتتتتن ناآرام بود نفسمون‌دراورد،به خودت رحم کن

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند.
اما اما اما بچه ی من‌بخاطر استرسا و فکرای وحشتناکم تایکسالگیش بشدتتتتن ناآرام بود نفسمون‌دراورد،به خ ...

به نظرتون چیکار کنم آروم باشم 

همش یه جا میشینم به این چیزا فکر میکنم 

اصلا فکر نمیکردم منی که این همه قوی بودم تو زندگی اینجوری خودمو بچمو عذاب بدم 

1178