عنوان

قرص کلومیفن

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 18 پست
نه عزیزم6 ماه اقدام کردم نشدم الان دکتر اینو بهم داده و مدغورمین برای تنظیم قاعدگی ماه چندم باردار ش ...

من چون دوقلو میخواستم دکی بهم کلومیفن با۱۰تا متفورمین داد همون ماه اول باردار شدم

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
ای بابا خوشبحالت من ارزومه دوقلو داشته باشم 😍😍🙏🏻.. کاشکی نیمچه ارثی هم ما داشتیم..اخه فک کنم این ...

منم چون دوقلو دوست داشتم دکی بهم کلومیفن داد  گفت با مصرف این قرص فقط۸درصد احتمال داره ک دوقلو بشه ک خداروشکر شد...

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک خوردم کلی حساسیت هامو بالا برد مثلا نوک سینه هام تا زخم شدن دیگ داشت میرفت و... ک گفتم باردارم دوسه روزم عقب افتاد با کلی امید بی بی زدم منفی شد و پریود شدم دیگ هم نخوردم برو بابا اعصابمو خورد کرد فقطم یکماه خوردم، کاش یکی بود امام زمان یا کسی ازش میپرسیدیم حکمت خدا چیه؟ ک یه آدمی ک میبینه بدی زیاد داره جنسش خرابه تفرقه اندازِ تا خواست باردار شد یا حداکثر یکی چندماه اینور اونور، اونوقت منی ک بد هستم گناهکارم اما همش رو خودم دارم کار میکنم بهتر بشم ب کسی حداقل ظلم نکنم اونوقت یکسال و نیمِ اقدامم و نمیشه اونم با شوهری ک عاااااااشق بچس

2728