2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

منم با همین قرص باردار شدم الآنم بچم رو پامه

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2714
آره ارث داشتیم ولی کلومیفن احتمال دوقلوزایی بالا میبره

ای بابا خوشبحالت من ارزومه دوقلو داشته باشم 😍😍🙏🏻.. کاشکی نیمچه ارثی هم ما داشتیم..اخه فک کنم این قرص هم ب تنهایی کلفی نباشه

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند

سلام خانوما دقیقا کی نتیجه گرفتین؟

پس چرا من با کلومیفن مامان نمیشم

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
آره عزیزم من دوقلو باردار شدم😊😋. ماه اول اقدامی؟

نه عزیزم6 ماه اقدام کردم نشدم الان دکتر اینو بهم داده و مدغورمین برای تنظیم قاعدگی ماه چندم باردار شدی؟ 

بعد چند ماه عزیزم پریودت منظم  بود؟

آره منظم بود بایه بار مصرف

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2706