2726
عزیزان من همش خواب پسرعمومومیبینم....آخه چرا؟دوستم داشته...الانم مجرده....همیشه توخواب باهم خوبیم وب ...

عزیزم بنظرم بهتره ازفکرت بیرونش کنی اینطوری خیلی اسیب میبینی شباموقع خاب ذکربگو قران بخون مخصوصاالان ک حامله ای افکارت توذهن نی نی تاثیرداره

💖💖اگه میتونی ازداشته هال لذت ببری خوشبختی💖💖 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوابه صدقه بده رفع میشه 😒

بلانیس که.....میدونم دوستم داره

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2728
چیکارکنم انقد تنبل و بی انگیزه نباشم

ببین ی دفترچه خوشگل دخترونه بگیر باچندتاخودکاررنگی .جدی میگمافک نکن شوخی میکنم کارایی ک قراره انجام بدی شب قبلش تواون دفترچه بنویس و فرداش هرکاری ک انجام دادی ی قلب قشنگ جلوش بکش بعدک قلبات مثلا ب صدتارسید ی جایزه براخودت بزارمثلابروبیرون برو خرید 

ازکم شروع کن تاانشالله مشکلت حل بشه

عزیزم بنظرم بهتره ازفکرت بیرونش کنی اینطوری خیلی اسیب میبینی شباموقع خاب ذکربگو قران بخون مخصوصاالان ...

والاتوفکرم نیس....ازخواب بلندمیشم حالم بدمیشه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
ببین ی دفترچه خوشگل دخترونه بگیر باچندتاخودکاررنگی .جدی میگمافک نکن شوخی میکنم کارایی ک قراره انجام ...

تاحالا ازین کارا نکردم.که بخام هدفامو بنویسم..امتحان میکنم..ممنون

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
والاتوفکرم نیس....ازخواب بلندمیشم حالم بدمیشه

میدونستی ادم ب هرچی فک کنه اونوتوخواب میبینه شاید خوداگاهت فک نمکنه ناخوداگاهت داره بهش فکرمیکنه .حتما ذکربگو قبل خواب ب خوبیای شوهرت فکرکنم ب نی نی لباسایی ک قراره بپوش راه بره حرف بزنه و...

تاحالا ازین کارا نکردم.که بخام هدفامو بنویسم..امتحان میکنم..ممنون

خاهش میکنم عزیزم حتماامتحان کن جواب میده

میدونستی ادم ب هرچی فک کنه اونوتوخواب میبینه شاید خوداگاهت فک نمکنه ناخوداگاهت داره بهش فکرمیکنه .حت ...

😘😘

خانوما چطور باید جواب نظر کسی زیرش بنویسی من تازه اومدم تو سایت  راهنمایی لطفا

یه علامت فلش هست پایین هرپیام اونوبزنی ریپلی میشه و جوابشومیدی 

2706