1707

عزیزان من همش خواب پسرعمومومیبینم....آخه چرا؟دوستم داشته...الانم مجرده....همیشه توخواب باهم خوبیم وبسمت هم میریم..

💔میگن دعای نی نی سایتیاردخوردنداره.... توروخداواسه پسرمنم دعاکنید.... گریه شدیدمیکنه نفسش بالانمیاد... طول میکشه..میمیرم وزنده میشم.. دلم پرازدرده...  دعاکنیدبامعجزه خوب بشه بچم.... یاخدا💔

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1713
1730
بنظرشما کسیی ک ماجرایه یه سال پیش رو همش تکرار میکنه و ب همه میگه در مورد من ......یعنی در گیره منه ...

ببخشید بیشترتوضیح بده

💖💖اگه میتونی ازداشته هال لذت ببری خوشبختی💖💖 
1665
عزیزان من همش خواب پسرعمومومیبینم....آخه چرا؟دوستم داشته...الانم مجرده....همیشه توخواب باهم خوبیم وب ...

عزیزم بنظرم بهتره ازفکرت بیرونش کنی اینطوری خیلی اسیب میبینی شباموقع خاب ذکربگو قران بخون مخصوصاالان ک حامله ای افکارت توذهن نی نی تاثیرداره

خوابه صدقه بده رفع میشه 😒

بلانیس که.....میدونم دوستم داره

💔میگن دعای نی نی سایتیاردخوردنداره.... توروخداواسه پسرمنم دعاکنید.... گریه شدیدمیکنه نفسش بالانمیاد... طول میکشه..میمیرم وزنده میشم.. دلم پرازدرده...  دعاکنیدبامعجزه خوب بشه بچم.... یاخدا💔
چیکارکنم انقد تنبل و بی انگیزه نباشم

ببین ی دفترچه خوشگل دخترونه بگیر باچندتاخودکاررنگی .جدی میگمافک نکن شوخی میکنم کارایی ک قراره انجام بدی شب قبلش تواون دفترچه بنویس و فرداش هرکاری ک انجام دادی ی قلب قشنگ جلوش بکش بعدک قلبات مثلا ب صدتارسید ی جایزه براخودت بزارمثلابروبیرون برو خرید 

ازکم شروع کن تاانشالله مشکلت حل بشه

1651