1177
648
عنوان

بیایید یکم حرف بزنیم

156 بازدید | 31 پست

حوصلم سررفته بیایدباهم حرف بزنیم

گاهی خوشبختی چ اسان میشود ماننددیدن  خنده برصورت پدرومادرگرفتن دست خواهروبرادر پختن غذای خوشمزه برای همسر شکرخدابرای این همه نعمت   

عزیزان من همش خواب پسرعمومومیبینم....آخه چرا؟دوستم داشته...الانم مجرده....همیشه توخواب باهم خوبیم وبسمت هم میریم..

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
حرف زیاده چی بگیم...🤔

هرچی دل تنگت میخادتازه میتونی عکسم بزاری

گاهی خوشبختی چ اسان میشود ماننددیدن  خنده برصورت پدرومادرگرفتن دست خواهروبرادر پختن غذای خوشمزه برای همسر شکرخدابرای این همه نعمت   
منم حوصله ام سر رفته 

من یکمم استرس دارم

1189
بنظرشما کسیی ک ماجرایه یه سال پیش رو همش تکرار میکنه و ب همه میگه در مورد من ......یعنی در گیره منه ...

ببخشید بیشترتوضیح بده

خیلی بی اراده شدم.چیکار کنم؟

ازچه لحاظ ؟

1184
عزیزان من همش خواب پسرعمومومیبینم....آخه چرا؟دوستم داشته...الانم مجرده....همیشه توخواب باهم خوبیم وب ...

عزیزم بنظرم بهتره ازفکرت بیرونش کنی اینطوری خیلی اسیب میبینی شباموقع خاب ذکربگو قران بخون مخصوصاالان ک حامله ای افکارت توذهن نی نی تاثیرداره

خوابه صدقه بده رفع میشه 😒

بلانیس که.....میدونم دوستم داره

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
چیکارکنم انقد تنبل و بی انگیزه نباشم

ببین ی دفترچه خوشگل دخترونه بگیر باچندتاخودکاررنگی .جدی میگمافک نکن شوخی میکنم کارایی ک قراره انجام بدی شب قبلش تواون دفترچه بنویس و فرداش هرکاری ک انجام دادی ی قلب قشنگ جلوش بکش بعدک قلبات مثلا ب صدتارسید ی جایزه براخودت بزارمثلابروبیرون برو خرید 

ازکم شروع کن تاانشالله مشکلت حل بشه

1178