1177
648
عنوان

بیایید یکم حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 31 پست
عزیزم بنظرم بهتره ازفکرت بیرونش کنی اینطوری خیلی اسیب میبینی شباموقع خاب ذکربگو قران بخون مخصوصاالان ...

والاتوفکرم نیس....ازخواب بلندمیشم حالم بدمیشه

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
من هیچ حرفی با تو ندارم بزنم همین که گفتم

عه چرامن ب این خوبیم دلت میاد

گاهی خوشبختی چ اسان میشود ماننددیدن  خنده برصورت پدرومادرگرفتن دست خواهروبرادر پختن غذای خوشمزه برای همسر شکرخدابرای این همه نعمت   

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

ببین ی دفترچه خوشگل دخترونه بگیر باچندتاخودکاررنگی .جدی میگمافک نکن شوخی میکنم کارایی ک قراره انجام ...

تاحالا ازین کارا نکردم.که بخام هدفامو بنویسم..امتحان میکنم..ممنون

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
والاتوفکرم نیس....ازخواب بلندمیشم حالم بدمیشه

میدونستی ادم ب هرچی فک کنه اونوتوخواب میبینه شاید خوداگاهت فک نمکنه ناخوداگاهت داره بهش فکرمیکنه .حتما ذکربگو قبل خواب ب خوبیای شوهرت فکرکنم ب نی نی لباسایی ک قراره بپوش راه بره حرف بزنه و...

گاهی خوشبختی چ اسان میشود ماننددیدن  خنده برصورت پدرومادرگرفتن دست خواهروبرادر پختن غذای خوشمزه برای همسر شکرخدابرای این همه نعمت   
1156
تاحالا ازین کارا نکردم.که بخام هدفامو بنویسم..امتحان میکنم..ممنون

خاهش میکنم عزیزم حتماامتحان کن جواب میده

میدونستی ادم ب هرچی فک کنه اونوتوخواب میبینه شاید خوداگاهت فک نمکنه ناخوداگاهت داره بهش فکرمیکنه .حت ...

😘😘

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
خانوما چطور باید جواب نظر کسی زیرش بنویسی من تازه اومدم تو سایت  راهنمایی لطفا

یه علامت فلش هست پایین هرپیام اونوبزنی ریپلی میشه و جوابشومیدی 

1189
مرسی عزیزم 😘

خاهش گلم