1147
44

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

892

به اندکی از انسان ها چتری میاد ما بقی شبیه عنتر برقی میشن 

یک توصیه به دوستان پلی کیستیکی منتظر دارم حتما حتما شوهراتون مرکز ناباروری آزمایش بدن تا اگه خدایی نکرده مشکل دارن مشخص بشه . آزمایشگاهای بیرون خیلی دقیق نیست و ممکنه فقط خودتون تحت درمان قرار بگیرید . من سه سال به همین دلیل منتظر بودم در صورتیکه مشکل اصلی شوهرم بود و پلی کیستیک خفیف داشتم . انتظار سخته طولانی ترش نکنید 
8
584
😂😂😂😂😂 توزوحت دلت میاد ماه میشیم ماه😁😁😁 موهامو کوتاه کردم زیرشال ووروسری بدبختی دارم

خب شاید به شما میاد . 😂

یک توصیه به دوستان پلی کیستیکی منتظر دارم حتما حتما شوهراتون مرکز ناباروری آزمایش بدن تا اگه خدایی نکرده مشکل دارن مشخص بشه . آزمایشگاهای بیرون خیلی دقیق نیست و ممکنه فقط خودتون تحت درمان قرار بگیرید . من سه سال به همین دلیل منتظر بودم در صورتیکه مشکل اصلی شوهرم بود و پلی کیستیک خفیف داشتم . انتظار سخته طولانی ترش نکنید 

من خیلی اناناسی بهم میاد،ولی از هرکی میپرسم میگه الان دیگه کسی نمیزنه😧

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
صورتم خیلی لاغرشده بچه شیر میدم

مثل من کل تنم لاغره ۴۴کیلو ام همش استخونم اعتماد ب نفسم کلا رفته😔😔

لطفا بخونین😊خدایا ممنونم که دوتا فرشته سالم بدون انتظار کشیدن دادی😘😍ازت یه خواسته دارم میشه دیگه هیچ زنی رر زمین نباشه هرماه انتظار خط دوم بی بی چکو بکشه😔خداجون تو که اینهمه مهربونی اینهمه بهمون نعمت بخشیدی لطفا نزار هیچ زنی حسرت شنیدن کلمه ی مامان به دلش بمونه🙏میشه یه صلوات برا همه منتظرا بفرستین❤️
1170