2410
2553
عنوان

بچهاتون

77 بازدید | 10 پست

بچهاتوون چند ماهگی سینه خیز و ۴دست و پا رفتن؟پسر من ۷ ماهش تموم شده ولی فقط سر جای خودش دور میزنه 

بچه بودیم امکان نداشت بخوریم زمین و این جمله رو نشنویم :خدا رحم کرد سرت جایی نخورد !.

من دوقلوهام ۶ماه و دوازده روزشونه یکیشون تقریبا از یه ماهه پیش غلط میزنه و دمر میمونه و اون یکی هم یه هفته ای هست که دمر میفته.بعدش تو اون حالت دستاشونو میذارن زمین بالاتنه شونو بلند میکنن از رو زمین.

خدایا مواظب عزیزانم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من دوقلوهام ۶ماه و دوازده روزشونه یکیشون تقریبا از یه ماهه پیش غلط میزنه و دمر میمونه و اون یکی هم ی ...

پسر منم همینطوریه دستاشو رو زمین نگه میداره بالاتنه شو بلند میکنه و دور میزنه یذره هم بزور جلو میره

بچه بودیم امکان نداشت بخوریم زمین و این جمله رو نشنویم :خدا رحم کرد سرت جایی نخورد !.
پسرت میشینه؟از کی؟دختر من ۶ ماهشه فقط درحد چند دقیقه میشینه بعدش میوفته

پسر من دستاشو تکیه میده رو زمین چند ثانیه میشینه ولی باز ب هوای یچیزی میخواد برداره میفته

پسر من دستاشو تکیه میده رو زمین چند ثانیه میشینه ولی باز ب هوای یچیزی میخواد برداره میفته

خب پس طبیعیه دختر منم همینطوره من نگران بودم گفتم چرا کامل نمیشینه.کی به نظرت کامل میشینن؟

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2714
خب پس طبیعیه دختر منم همینطوره من نگران بودم گفتم چرا کامل نمیشینه.کی به نظرت کامل میشینن؟

فک کنم از ۸.۹ ماهگی بتونن بشینن. خداکنه تا عید پسرم بشینه