2733
2734
عنوان

کیا تجربه خرید اینترنتی دارن؟

74 بازدید | 7 پست

خانوما میخوام یه مانتو سفارش بدم ولی دودلم.میترسم کلاه برداری کنن یا اونی که میخوام واقعا نباشه.بنظرتون میشه به این پیج ها اعتماد کرد؟شما که تجربه دارین خریدتون خوب بوده؟

دیشبم تاپیک زدم ولی هنوزم دودلم😐😕

در کلاس زندگی درسها گونه گونه است/درس دست یافتن به آب و نان/درس زیستن کنار این و آن/درس مهر،درس قهر،درس آشنا شدن،درس با سرشک غم ز هم جدا شدن/در کنار این معلمها و درسها/در کنار نمره های بیست و نمره های صفر/یک معلم بزرگ نیز،در کلاس هست و در کلاس نیست/نام اوست"مرگ"و آنچه او درس میدهد"زندگیست"فریدون مشیری

در مورد لباس به نظرم اینترنتی نخر

معلوم نیست سایزشون بر چ اساسیه

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای خداااا😠.امسال چرا انقدر مانتو نچسب و زشتن؟.هیچ کدوم به دلم ننشست یه عکس دیدم تو اینستا.خیلی خوشم اومد ولی خیلی دودلم

در کلاس زندگی درسها گونه گونه است/درس دست یافتن به آب و نان/درس زیستن کنار این و آن/درس مهر،درس قهر،درس آشنا شدن،درس با سرشک غم ز هم جدا شدن/در کنار این معلمها و درسها/در کنار نمره های بیست و نمره های صفر/یک معلم بزرگ نیز،در کلاس هست و در کلاس نیست/نام اوست"مرگ"و آنچه او درس میدهد"زندگیست"فریدون مشیری

منم از یه مدل خوشم اومد 

ولی ریسک نکردم از پیج یا کانال بخرم 

پارچه خریدم قراره مامانم بدوزه برام 

دوختش خیلی خوبو تمیزه 😊

توهم اگه میتونی همینکارو کن 

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم

ممنون از همتون😍

ولی لعنتی دلم همش دنبال همون مدل مانتو ست.

2738