2726
عنوان

سر جنینم 3 هفته و خورده ای بزرگتر از سنشه

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 65 پست
جنین سه هفته ای جنسیتش ازکجا معلومه؟.بعدش جنین سه هفته ای یه سرسوزنم نیسا اندازش که بشه فهمید سرش از ...

میگه هفت ماهمه😐

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سونو یا آزمایش؟ اگه دکتر بگه سونو رو تکرار میکنم.

بالاخره ی آزمایشی چیزی دادی که مشخص شده حالا اگه دکتر بهت بگه خطریه میفرستت دیگه

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
2728
اینم بگم طول رانش هم یکی دو هفته بیشتر از سنش بود ولی دور شکمش دقیقا مطابق با سنش بود. کسی تجربه مشا ...

اینا همش الکیه پسر منم توی ۳۳ هفته ۴ هفته سرش بزرگ تر بود دو هفته دور شکمش رانش هم یک هفته عقب بود 

وقتی هم دنیا اومد همه چیش نرمال بود 

دستگاه سونوها خارجیه عدد نرمالشون هم بر اساس اعداد نرمال خودشونه 

آخه بچه ای که مدام میچرخه چه طور میشه دور سرش اندازه گرفت یه کم بالا پایین شه دو سه هفته این ور اون ور میشه اصلا نگران نباش

بالاخره ی آزمایشی چیزی دادی که مشخص شده حالا اگه دکتر بهت بگه خطریه میفرستت دیگه

دکترم هنوز نتیجه سونو رو ندیده. آزمایش قند خون رو فردا میدم ولی تا به حال سابقه قند خون نداشتم. حتی قند ناشتام گاهی زیر نرمال بود. امیدوارم چیز مهمی نباشه.

دکترم هنوز نتیجه سونو رو ندیده. آزمایش قند خون رو فردا میدم ولی تا به حال سابقه قند خون نداشتم. حتی ...

ان شالله چیزی نباشه بهش فکر نکن مشخص میشه

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
برای شما هم گفتند جلوتره؟ استرس ندارم چون حس میکنم مشکلی نیست ولی خواستم مطمئن بشم.

آره گفتم که سرش ۴ هفته جلو بود رانش یک هفته عقب بود شکمش دو هفته جلو بود . اما دنیا اومد همه چی نرمال بود . بچه مدام میچرخه چه طور میشه دور سرش اندازه گرفت یه کم جا به جا بشه دو سه هفته بالا پایین میشه 

سلام

مشکلی نداره

بچه باهوشه مخچه اش بزرگه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2706