2703
2553
عنوان

سر جنینم 3 هفته و خورده ای بزرگتر از سنشه

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 65 پست
نه. فقط گفت قندت رو چک کن. هیچ وقت سابقه قند خون نداشتم. قند ناشتام که معمولا پایین هم هست.

اگه چیزی درج نکنه تو کاغذت جای نگرانی نیست

مال منم‌ همیشه ۲ هفته بزرگ‌تر بود

جثه ی بچه ها باهم فرق داره

غربالگریها همه خوب بود.

خب دیگه نگرانیت چیه پس

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اره بد متوجه شدم

😊😊😊😊

استار تر جون خودت وهمسرت از لحاظ استخون بندی چطورین عزیرم . ؟؟نگران نباش اگه مشکلی بوود تو غربالگری بهت میگفتن .

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اینکه سرش زیادی بزرگ باشه و یا خدای نکرده ماکروسفالی باشه

میخوای دوباره بری آزمایش؟ 

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
😊😊😊😊 استار تر جون خودت وهمسرت از لحاظ استخون بندی چطورین عزیرم . ؟؟نگران نباش اگه مشکلی بوود تو ...

من جثه ام ریزه و ظریفم. شوهرم و مادرشوهرم درشتند. مادرشوهرم میگه شوهرم به دنیا اومد سرش بزرگ بود ولی الان به نظرم سرش متناسبه.

2706