2726
عنوان

برای اولین بار قهر کردم رفتم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 28 پست
من چندبار خواستم به پدرشوهرم بگم دلت به ما نمیسوزه هیچی برامون نمونده. ولی از شوهرم ترسیدم دلش ازمن ...

شوهرت بابد بفهمه خودش بعضی مردا خووشونو ب نفهمی میزنن

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بعد ۷ سال قهر کردم رفتم یه جایی هیچکس نمیدونست کجام . باردار بودم یه بچه ۴ ساله هم داشتم . تا شوهرم توبه نکرد برنگشتم هرچقدزنگ زدن و پیام فرستادن جواب ندادن

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
خوب حالا بپرس بدون دعوا

میپرسم. میگه عزیزم خرج شد دیگه. میپرسم برای چی خرج کردی. برای من که چیزی نخریدی. برای بچه و خودت و خونه هم هیچی نمیخری. پس این پولا کجا میره. میگه یادم نمیمونه. میگم بعد این بنویس. میگه باشه. ولی نمینویسه

مطمئنی که الان پنهانی از شما ازش پول نمیگیرن؟

اره حساب کتاب همه پولاشو دارم بعد میدونم هرماه چقدر میدن بهش الانم با خانوادش قهریم بهش ثابت شد خانوادش چقدر نامردن انقور مارو زمین زدن تو 7ماه عروسیمون

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی
چرا ندارن. وضعشون خوبه. اونا باید به ما کمک کنن. ولی شوهرم انقدر باباشو دوست داره همیشه سعی در خوشحا ...

بگو اگر میخوای باباتو خوشحال کنی خودت به یه جایی برس . یه سرمایه ای داشته باش که بابات بهت افتخار کنه آخه به تو هیجی ندار چطور افتخار کنه

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
بچه رو با خودت میبردی چند وقت برنمیگشتی پیشش بهتر بود یه زهر چشم ازش میگرفتی

بچه روداشتم میبردم. گفت تو برو خودم نگه میدارم. بچه رو نداد. یه ساعت بعد نتونست نگه داره ازبس بچه گریه کرده بود. گفت باید بیایی خوته. گفتم بچه رو بیار گفت هیچوقت نمیدم به تو

چرا ندارن. وضعشون خوبه. اونا باید به ما کمک کنن. ولی شوهرم انقدر باباشو دوست داره همیشه سعی در خوشحا ...

به نظرم اگه با همسرت صحبت میکنی قبول نمیکنه بطور غیر مستقیم به پدرشوهرت بگو که خودتون مشکل دارین و اصلا راضی نیستی همسرت بهشون پول میده.

اگه ادم خوبی باشه پدرشوهرت باهاش صحبت کنه

به نظرم اگه با همسرت صحبت میکنی قبول نمیکنه بطور غیر مستقیم به پدرشوهرت بگو که خودتون مشکل دارین و ا ...

پدرشوهرم بچه ی من دوسالشه یکبار زنگ نزده حالشو بپرسه. به شوهرم میگم بابات اصلا بچه ی تورو دوست نداره. تو چرا انقدردوسش داری. میگه من مطمئنم بابام بچه ی منو دوست داره. دوسالشه چندبار بیشتر نوشو ندیده. اونم شوهرم برده ببینه. اونا نگفتن نومونو ببینیم

چون از اول منو نخواستن. دوست ندارن ما به جایی برسیم. خودشونم میرن همه جا میگن عروسمون خونه جمع کن نیست. به شوهرم میگم بابات این حرفارو میگه. میگه محال ممکن بابام هیچوقت این حرف و نمیگه. هرکی گفته دروغ گفته خواسته تورو ناراحت کنه