2726

خونه داشتیم ماشین داشتیم. خونه رو فروخت. هیچی نگفتم. خودشم نگفت پولشو چیکار کرد. ماشینو فروخت نگفتم چرا. بازم نپرسیدم چیکارکردی. طلاهامم چندروز بعد عروسیمون فروختم دادم بدهیاش. خونمونو دزد زد نصف جهازمو برد. الان مستاجریم. هیچی نداریم. آقا میخواد برباباش ماشین بخره باباشو خوشحال کنه. منم دیشب باهاش قهرکردم رفتم خونه بابام. همین رفتم پیام پشت پیام بیا خونه. انقدر زنگ زد بچه گریه میکنه بیا خونه. منم طاقت گریه بچمو ندارم برگشتم خونه. بنظرتون من با این مرد چیکارکنم؟ از وقتی باهاش ازدواج کردم هرچی درآورده داده به باباش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همین که هیچی نگفتنا کار دستت  داد. 

الانم دیر نیس با حرف زدن منطقی سعی کن افسار زندگیت رو به دست بگیری. با قهر هم کاری درست نمیشه. مردها جدیدا از قهر کردن و رفتن خونه بابا نمیترسن . 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
وا یعنی ک چی مگ خودشون درامدی ندارن؟

چرا ندارن. وضعشون خوبه. اونا باید به ما کمک کنن. ولی شوهرم انقدر باباشو دوست داره همیشه سعی در خوشحال کردن باباش داره

برات سوال نبود پولهاشو چکار کرده 

چرا نبود. خب میدونستم به باباش میده دیگه. باباش همش پیش این ناله میکنه دستم خالیه بدهکارم. اینم که راضی نیست باباش غصه بخوره. از هرجایی جور میکنه میده باباش

چرا ندارن. وضعشون خوبه. اونا باید به ما کمک کنن. ولی شوهرم انقدر باباشو دوست داره همیشه سعی در خوشحا ...

یعنی ک چی وقتی دارن دلیلی نداره ک کمک مالی کنه اگ خوشحال کردن با ی جعبه شیرینی هم بابد خوشحال بشن.مادرشوهر منم هرماه زنگ میزد اره حقوق تو ریختن پول بده فلان قدر بدهکاری ب من شوهر بدبخت منم میریخت ماه سوم بعد عدوسبمون شد گفت خوب 150تومن موندخ فقط بده اونم مسافرت بود زنگ زدم گفتم ب مامانت میگی ک زنم 150بهت داده قرض اون ب این حساب اقا جوش نیاورد با شوهرم بحث کردم گفنم مادرت انقدر داره مثل گداها میگرده دلیلی نمیبینم پول بدی بهش وقتی 2تا مغازه و 9تا واجد خونه داره و 2تا ماشین همون شد راحت شدم

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی
یعنی ک چی وقتی دارن دلیلی نداره ک کمک مالی کنه اگ خوشحال کردن با ی جعبه شیرینی هم بابد خوشحال بشن.ما ...

من چندبار خواستم به پدرشوهرم بگم دلت به ما نمیسوزه هیچی برامون نمونده. ولی از شوهرم ترسیدم دلش ازمن بشکنه

عزیزم تو یا نباید قهر میکردی یا حالا که قهر کردی نباید برمیگشتی. این بچه کوچیک زندگیت میخواد تو تا کی میخوای مستاجر بائ و آقا خرج باباشو بده

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
2706