2737
2734
عنوان

بچه ها رژيم دكتر تغذيه برانكو مربي تيم ملي رو خريدم

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 68 پست

اره عزيزان پول پرداخت كردم و نتيجه عالي بود

از طريق پيج بازيگرا و برانكو اشنا شدم 75 بودم الان 64 هستم 

منظورم از حلال و حرام اينه كه خانوم دكتر به نظرتون ناراضي باشه اين كار حرامه؟

به من بده

من خيلى دير وزن كم ميكنم

پستامو بخون تو تاپيك بامداد خمار😒

يكى تو بيست دو سالگى ازدواج ميكنه و ده سال بعد اولين بچه اشو مياره، اون يكى سى و يك سالگى ازدواج ميكنه و سال بعدش بچه مياره. يكى بيست و پنج سالگيش فارغ التحصيل ميشه و چهار سال بعد شغل پيدا ميكنه، اون يكى بيست و نه سالگى فارغ التحصيل ميشه و همون سال شغل پيدا ميكنه. يكى تو سى و پنج سالگى رئيس ميشه و سال بعدش ميميره، اون يكى تو پنجاه سالگى رئيس ميشه و نود سال عمر ميكنه. "تو نه از بقيه جلوترى نه عقب تر" "تو دارى تو زمان خودت زندگى ميكنى" پس آروم باش ، به خدا توكل كن و از زنذگيت لذت ببر و خودتو با احدى مقايسه نكن  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره عزيزان پول پرداخت كردم و نتيجه عالي بود از طريق پيج بازيگرا و برانكو اشنا شدم 75 بودم الان 64 ه ...

نه حرام نیس.تو پول دادی و خودت راحع بهش تصمیم میگیری.دکتر کرمانیم رژیماش همه جا هس

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

اگه کسی داره این رژیمو میفروشه قطعا کار درستی نخواهد بود چون منبع درامدشه و اگه میخواس رایگان به کسی بده خودش بلد بود

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2738
بله منبع درامدشون هست هزينشم تقريبا بالاست

خب پس از نظر من کار درستی نیست

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

ببخشید جهت کنجکاوی چقدر هزینه ی رژیمتون شده؟

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2706