2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس روي من تاثير نداشته 

الان که نمیشه قضاوت کرد بینم روت اثر داشته یا نه.روعن کرچک دهانه رحم رو نرم میکنه وباعث میشه زودتر باز بشه و...عجله نکن دیر نشده.اما همونطوری دوستان گفتن تایم بگیر که حرکتش خیلی کم نشه

2728
ديروز اين موقعه خوردم معذرت ميخام اينو ميگم حتي اسهالم نشدم زياد😂😂😂  فك كنم واسه من خوب نبو ...

اتفاقا منم ببخشید خیلی کم اسهال شدم.چون غذاهای سنگین نمیخوردم بیشتر آبکی.ولی خرما اینا میخوردم زیاد

اتفاقا منم ببخشید خیلی کم اسهال شدم.چون غذاهای سنگین نمیخوردم بیشتر آبکی.ولی خرما اینا میخوردم زیاد

تعجب ميكنم اخه چرا بايد حركاتش كم بشه عجب غلطي كردم خوردم هاا اي خدا 

٣٩ هفته و دوروز

عزیزی هیچ وقت نمیگم کارایی من کردم رو شما انجام بدی ولی بخاطر درد شدیدی که تو دنده هام داشتم اصلا زندگی برام سخت شده بود داغون بودم واسه همین خیلی کارا میکردم البته با دقت و احتیاط که زودتر دنیا بیاد چون دیگه نمیتونستم دردا رو تحمل کنم.من نزدیکی داشتم هر روز.زیره دم میکردم میخوردم.حدود دوشیشه روغن کرچک با فاصله زمانی میخوردم پیاده روی و دوش ابگرم میگرفتم. و...

عزیزی هیچ وقت نمیگم کارایی من کردم رو شما انجام بدی ولی بخاطر درد شدیدی که تو دنده هام داشتم اصلا زن ...

خب نميترسيدي دو شيشه روغن خوردي؟ چند هفتت بود؟

من فقط گل گاوزبون ميخورم نزديكيم زياد نيست راستش شكمم اينقد بالاس كه تعجب ميكنم مگه نبايد بياد پايين اخه

آره شکمم خیلی بالا بود.همه میگفتن وقتش نیست.میگم که اینقدررر درد داشتم که به هرچیزی قانع بودم.البته هرکاری میکردم با احتیاط انجام میدادم.مثلا با دکترم راجع به روغن کرچک مشورت کردم..بله طبیعی بود زایمان بچه اول

2706