2410
2553

خانوما من ديروز تاپيك زدم يه شيشه روغن كرچكو خوردم امروز همش حس ميكنم كمتر تكون ميخوره ميترسم نكنه پي پي كرده باشه😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

ممکنه بهت نسازه. نباید میخوردی

من الان تو چهل و یک هفته ام ولی هیچی نخوردم. فقط پیاده روی

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  

یه چیز شیرین بخور و دراز بکش بشمار ببین ده تاحرکت کامل داره توی یک ساعت یا نه

اگه آره که چیزی نیست. اگه نه حتما برو دکتر

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  

[QUOTE=82765219]بد نيست نوشته بودن درد زايمان زودتر شروع ميشه[/QUOTE

بدن هرکسی و شرایطش با دیگری فرق میکنه اما من روغن کرچک روم اثر داشت و زایمان خوبی داشتم و ساعت 3 بعدازظهر (قبلش درد نداشتم کمی کیسه ابم پاره شد و ساعت 12 ظهر پذیرش شدم ) امپول فشار زدن ساعت 8 شب بچه دنیا اومد

2706