1147
44
ديروز اين موقعه خوردم معذرت ميخام اينو ميگم حتي اسهالم نشدم زياد😂😂😂  فك كنم واسه من خوب نبو ...

اتفاقا منم ببخشید خیلی کم اسهال شدم.چون غذاهای سنگین نمیخوردم بیشتر آبکی.ولی خرما اینا میخوردم زیاد

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اتفاقا منم ببخشید خیلی کم اسهال شدم.چون غذاهای سنگین نمیخوردم بیشتر آبکی.ولی خرما اینا میخوردم زیاد

تعجب ميكنم اخه چرا بايد حركاتش كم بشه عجب غلطي كردم خوردم هاا اي خدا 

٣٩ هفته و دوروز

عزیزی هیچ وقت نمیگم کارایی من کردم رو شما انجام بدی ولی بخاطر درد شدیدی که تو دنده هام داشتم اصلا زندگی برام سخت شده بود داغون بودم واسه همین خیلی کارا میکردم البته با دقت و احتیاط که زودتر دنیا بیاد چون دیگه نمیتونستم دردا رو تحمل کنم.من نزدیکی داشتم هر روز.زیره دم میکردم میخوردم.حدود دوشیشه روغن کرچک با فاصله زمانی میخوردم پیاده روی و دوش ابگرم میگرفتم. و...

1157
عزیزی هیچ وقت نمیگم کارایی من کردم رو شما انجام بدی ولی بخاطر درد شدیدی که تو دنده هام داشتم اصلا زن ...

خب نميترسيدي دو شيشه روغن خوردي؟ چند هفتت بود؟

من فقط گل گاوزبون ميخورم نزديكيم زياد نيست راستش شكمم اينقد بالاس كه تعجب ميكنم مگه نبايد بياد پايين اخه

آره شکمم خیلی بالا بود.همه میگفتن وقتش نیست.میگم که اینقدررر درد داشتم که به هرچیزی قانع بودم.البته هرکاری میکردم با احتیاط انجام میدادم.مثلا با دکترم راجع به روغن کرچک مشورت کردم..بله طبیعی بود زایمان بچه اول

1125
نگران نباش تاثیر میکنه.بچه اولتونه؟

اره بابا ٢١ سالمه 

نه دردي نه چيزي خدا كنه دردام شروع شه نخام وايسم تا ٤١ هفته پاهام ديگه تركيدن خيلي اضافه كردم همه گردنو زير بغلم سياه شده بدم از خودم مياد 

584
1170