1147
44

خانوما من ديروز تاپيك زدم يه شيشه روغن كرچكو خوردم امروز همش حس ميكنم كمتر تكون ميخوره ميترسم نكنه پي پي كرده باشه😔😔

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

جون بچه ته چی چیو موقعیت ندارم برو.چرا سرخود کرچک میخورین  اخه

من باید لاغر بشم،شروع از عید ۹۸.وزن اولیه ۸۴،هدف اول ۸۰🔒هدف دوم ۷۷🔒هدف سوم ۷۴🔒هدف چهارم۷۰🔒هدف پنجم۶۷🔒هدف چهارم ۶۴🔒
1156

ممکنه بهت نسازه. نباید میخوردی

من الان تو چهل و یک هفته ام ولی هیچی نخوردم. فقط پیاده روی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  
8

یه چیز شیرین بخور و دراز بکش بشمار ببین ده تاحرکت کامل داره توی یک ساعت یا نه

اگه آره که چیزی نیست. اگه نه حتما برو دکتر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  

[QUOTE=82765219]بد نيست نوشته بودن درد زايمان زودتر شروع ميشه[/QUOTE

بدن هرکسی و شرایطش با دیگری فرق میکنه اما من روغن کرچک روم اثر داشت و زایمان خوبی داشتم و ساعت 3 بعدازظهر (قبلش درد نداشتم کمی کیسه ابم پاره شد و ساعت 12 ظهر پذیرش شدم ) امپول فشار زدن ساعت 8 شب بچه دنیا اومد

1103
پس روي من تاثير نداشته 

الان که نمیشه قضاوت کرد بینم روت اثر داشته یا نه.روعن کرچک دهانه رحم رو نرم میکنه وباعث میشه زودتر باز بشه و...عجله نکن دیر نشده.اما همونطوری دوستان گفتن تایم بگیر که حرکتش خیلی کم نشه

1170