2410
2553
عنوان

جنسیت و نی نی م رو حدس بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 72 پست
شنبه سونو دارم.ذوق دارم بدونم چیه .اما بعید میدونم بگه

چرا ۱۲ هفته دیگه اگه سونوگرافش خوب باشه میگه

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دختر دوست دارم..اصفهانم.میگن تو انومالی مشخص میشه

من برای جاریم ۱۲ هفته گفتن 

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.

دختر

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2714

من سرپسرم عاشق دوغ ماست بودم کباب کوبیده وپیتزا ولوبیا پلو واستامبولی و اش وسوپ وفلافل خیلی دوستداشتم مرغواصلادوستنداشتم ربطی ب سردی وگرمی نداره ویاره دیگه 

بعددمابدنم اولا بالا بود بعدمعمولی شد گاهی هم سردم میشدمن کلا متعادل بودم

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

واینکه تهواستفراغ همیشه داشتم مخصوصازمانیک چیزیوک دوستنداشتم میخوردم صبح ها هم اب زرد زیاد بالامیوردم 

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
شنبه سونو دارم.ذوق دارم بدونم چیه .اما بعید میدونم بگه

سنت و اخرین روز پریودیت و بگو ببینم تقویم چینی چی میگه تا اگه سونو رفتی و جنسیت مشخص شو و جواب یکی بود ماهم روحیه بگیریم چون تقویم برام دختر اومد هنوز 5 هفتمه

سنت و اخرین روز پریودیت و بگو ببینم تقویم چینی چی میگه تا اگه سونو رفتی و جنسیت مشخص شو و جواب یکی ب ...

ساام میشه به لطفی کنی واسه منوببینی من متولد 2ابان 62ام  اخرین پری هم یک ابان بوده 

خداجونم مرسییییییی به خاطر همه چیز.این دفعه هم هوامو داشته باش
2706