1232
1226

نه توروخدامارک الکی نخر

مامانم اسنواخریده اثیرشده باهاش

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرزیرنظرمتخصص ورعایت کالری شماری بابرنامه مانکن تونستم به وزن62/۷00برسم،هدف اولم ۵۶کیلوهست...بعدباورزش موضعی خودموبه 53میرسونم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

بوش دارم عاليه

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
1156

خاله ام کنوود داره راضیه 

مـن از تردیـــد رد میـشم                                      بــه جـای اشک می خنـــدم...                                            گذشتــه ام سخت بــود امّا امیـدوارم بـه آینـده ام 
8
اللن بوش چقدره قطعاتش گیر میاد

بستگى داره چندنفره باشه من خريدم ٩ تومن الان شده ١٢ تومن ١٨ نفره

قطعاتشو نميدونم حقيقتش

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
1167

مادرشوهرم بوش داره خیلی خوبه ... جاری م اسنوا خریده تازه میگه خوبه ولی هنوز خیلی کار نکرده 

فقط 44 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختر نازم...
یاحدا۱۲ تومن؟!

اره بوش گرونه اما خيالت راحت عمريه

کنوود رو پاکشوما نمیزنه؟

نه نشنیدم تا حالا

مـن از تردیـــد رد میـشم                                      بــه جـای اشک می خنـــدم...                                            گذشتــه ام سخت بــود امّا امیـدوارم بـه آینـده ام 
1220