2726
عنوان

تفاوت سن بارداری سونو با پری

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 28 پست
شما الان نی نیت دختره؟ مبارکه تاریخ اخرین پریودیت کی بود چون میخوام دقت تقویم چینی رو ببینم چون من ب ...

نه نگفت چیه😬پاشو جمع کرده بود گفت هیچی پیدا نی😕

اخرین پریم سقط کرده بودم ۲۵ ابان بود ولی تاریخ سونوم ی هفته متفاوته 

تقویم چینی نمیدونم الان ۲۲حساب کنم یا ۲۳😐😂اسفند ۲۳ تموم میشه 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
نه نگفت چیه😬پاشو جمع کرده بود گفت هیچی پیدا نی😕 اخرین پریم سقط کرده بودم ۲۵ ابان بود ولی تاریخ سو ...

یکی هس با سونوی 8 هفته میگه بچت چیه برا من گف دختره سونوی 6 هفتم و نشونش دادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم یاد گرفتم. اگر میخواین بر همون اساس بهتون بگم چیه ولی هیچ پایه علمی نداره

چجوریه 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
چجوریه 

تو نت سرچ کنی میاد. تعیین جنسیت رمزی. بر اساس سونو 8 هفتگی. سونو دقیقا مثل آینه هست. اگر نقطه که همون جنینه ، رو وقتی نگاه میکنی سمت راستت باشه یعنی به دیواره چپ رحم چسبیده و احتمال زیاد دختره ولی اگر سمت چپت باشه یعنی به دیواره سمت راست چسبیده و نینیت پسره. البته نوشته بود کسی که این تحقیق رو کرده معلوم نیست حتی دکتر هم بوده باشه و مدرکش اصلا چی بوده، و کلا علم ثابت شده ای تو دنیا نیست

تو نت سرچ کنی میاد. تعیین جنسیت رمزی. بر اساس سونو 8 هفتگی. سونو دقیقا مثل آینه هست. اگر نقطه که همو ...

اها نینی من وسطه😂😂😂

اها نینی من وسطه😂😂😂

خب ببین به کدوم سمت متمایله؟ من که کلا اعتقاد ندارم به این چیزا. همه هم بهم میگن حس میکنیم نینیت دختره در حالی که تمام علائمم مربوط به نینی پسره. ولی حس خودم میگه پسره. ولی هرچی خدا بخواد بازم میگم الهی شکر

خب ببین به کدوم سمت متمایله؟ من که کلا اعتقاد ندارم به این چیزا. همه هم بهم میگن حس میکنیم نینیت دخت ...

منم همه از قیافه میگن پسر و علاعمم پسره ولی حس درونیم میگه دختر😊😬

اره واقعا سالم باشه فرقی نداره 

فقط از کنجکاویه میخوام بدونم چیه😬