2726
عنوان

واکسن دو ماهگی،توروخدا راهنمایی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 29 پست
فکر نکنم به واکسن ربط داشته باشه  شاید دل درد داره ببرش دکتر

بابا من هر بار دخترمو بردم دکتر همون شربت کولیک رو میگه بیشتر کن 

آخرین بار که بردمش دکتر ،دکتر بهم پوزخند زد و گفت بچه داد میزنه دیگه ،شما می خای بچه مقل آدم بیست ساله رفتارکنه😃 ،کم مونده بود منو از مطب بندازه بیرون 😐😐😐

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
بابا من هر بار دخترمو بردم دکتر همون شربت کولیک رو میگه بیشتر کن  آخرین بار که بردمش دکتر ،دکت ...

اگر کولیک داره فقط حرکت و صدا آرومش میکنه مثلا تو ماشین بچرخونین یا سشوار براش روشن کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان از دکتر اومدم

متاسفانه کولیک داره،گفت ربطی به واکسن نداره،واکسن نهایتا تا۴۸ساعته

یه قطره قبلا داده بودزیادش کرد

یه قطره هم داد که صبح ها بدم،اما گفت زیاد امیدوار نباش اروم بشه بچه ممکنه یه مدت اینجوری باشه تا به مرور خوب شه

گفت اگه تا ده روز اروم نشد بیا آزمایش و سونوگرافی بنویسم

گفت معمولا هم شبا حالش بدتره

بچه ها دعا کنین واسه دخترم،من دارم روانی میشم،بچه ام خیلی گریه میکنه همش تو‌بغلمونه،از خونه و زندگیم افتادم همش خونه مادرمم

کسی میدونه کولیک تا چند وقته؟

همانند دریا هر که از حدش گذشت غرقش میکنم.  
2728
اگر کولیک داره فقط حرکت و صدا آرومش میکنه مثلا تو ماشین بچرخونین یا سشوار براش روشن کن

دقیقا کولیکه باید همش بغلش کنیم راه بریم،این سشوار رو‌خواهرم هم گفت که صدای بلند حواسشون رو‌پرت میکنه

تا چند وقت کولیک باهاشه؟

ربطی به واکسن نداره

دل درد داره، بذار تو تختی که تکون میخوره یا کالسکه دلش اروم میشه،در کنار قطره مخصوص دل درد

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
دقیقا کولیکه باید همش بغلش کنیم راه بریم،این سشوار رو‌خواهرم هم گفت که صدای بلند حواسشون رو‌پرت میکن ...

عمده زمانش رو رد کردید. کولیک تا سه ماه و نیم یا چهار ماه ادامه داره. بعد به تدریج کم و ناپدید میشه. خیالت راحت.

تیکر یک سالگی پسر دومم...

البته میدونم نباید برای بچه ها یک نسخه تجویز کرد. اما از دکترتون بپرسید مثلا میشه به جای قطره کولیک ایز، بهش کامی وی داد. من از کامی وی خیلی خوب شنیدم. 

کولیک ایز پسر منو خوب نمی کرد اصلا.

یا مثلا وقتی خیلی بی قراره بهش یک قاشق چای خوری عرق نعنا با یه کم نبات بدید.

شکمش رو هم می تونید چرب کنید و گرم نگه دارید.

راستی قطره کولیک رو خیلی زودتر از شروع زمان بی قراری بدید.

عمده زمانش رو رد کردید. کولیک تا سه ماه و نیم یا چهار ماه ادامه داره. بعد به تدریج کم و ناپدید میشه. ...

آخه بهم گفتن تا ۶ماه و بعضیا۱سالگیه

چون دست تنها هم هستم بخاطر بچم اومدم خونه مادرم شوهرم همش تنهای بنده خدا راه دوره اسیر شده

خیلی سخته

البته میدونم نباید برای بچه ها یک نسخه تجویز کرد. اما از دکترتون بپرسید مثلا میشه به جای قطره کولیک ...

به من قطره پدی لاکت و کولیف دادن که بهش بدم

دیشب عرق نعنا هم بهش دادم فایده نداره

پدی لاکت فقط صبح و کولیف و صبح و شب گفت بدم

اما فکر نمی کنم اروم بشه،ان شاالله که بشه،بچم خیلی اذیت میشه

پدر و مادرم هم سنی ازشون گذشته و مریضن خسته شدن دیگه

به من قطره پدی لاکت و کولیف دادن که بهش بدم دیشب عرق نعنا هم بهش دادم فایده نداره پدی لاکت فقط صبح ...

عزیزم. واقعا درکت میکنم. اینجا همه مامان ها درک میکنن. اما شش ماه و یک سال نیست اصلا. اون دیگه افتضاح ترین حالتشه. نگران نباش و شک نکن که خیلی خیلی زودتر تموم میشه. یک ماه دیگه خودت میبینی که چقدر بهتر شده.

عزیزم. واقعا درکت میکنم. اینجا همه مامان ها درک میکنن. اما شش ماه و یک سال نیست اصلا. اون دیگه افتضا ...

آن شاالله 

فدات بشم مرسی از امیدی که میدی

مرسی از همه،چند روزی ازین پست میگذره،کولیف با پدی لاک دادم خدارو شکر خوب شد،بعد ۶روز قطع کردم اما هنوز ترش میکنه

2706