2410
2553

سلام

من ۱شنبه واکسن دوماهگی ملینارو زدم و امروز چهارشنبه است،اصلا تب نکرد واسه همین من قطره استامینفون رو روز دوم با تعداد کم و فقط دوبار بهش دادم و خوب بود

اما دیشب بچم تا صبح جیغ میزد و نمی خوابید

قطره رو باز دادم،قطره دل درد دادم هرکاری کردم اروم نشد

یکم میخوابه باز بیدار می کشه و داد میزنه

آنروز میبرمش پیش متخصص آما تا اون موقع کسی مورد مشابه داشته که بچه اش بی قراری شدید داشته باشه؟

همانند دریا هر که از حدش گذشت غرقش میکنم.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اره عزیزم اشکال نداره قطرشو سروقت بهش بده بدن دردش الان شروع شده

۳روز بعد؟مگه بدن درد میگیره؟

بچه ام هلاک شد از گریه😭😭😭😭

2714
احتمالا داره. داره سرما میخوره بدن درد داره. چون پسر من هر موقع میخاد سرما بخوره شب قبلش هر چند دیقه ...

اره،این هم به شکم می خوابوندم راه میبریم با بدبختی خوابوندم

شما تو بی تابی چکار میکنی؟

بچه از بس جیغ میزنه کبود میشه

چه جتلب منم واکسن دخترمو شنبه زدم ،دختر من تب نکرد اما دو روز کامل اسهال رفت دیروز خوب شد ،

ولی انگار از روزی که واکسن خورده آب و روغن قاطی کرده شب ها تا ساعت دو بیداره ،دیروز دیوونم کرده بود ،امروز بهتره 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
۳روز بعد؟مگه بدن درد میگیره؟ بچه ام هلاک شد از گریه😭😭😭😭

اره دختر دوست منم تاپنج روز درگیر واکسن بود ازروز دوم ب بعد بدن درد میگیرتشون وباید ازاول قطره رو سروقت داد حتی اگ تب نداشت اگ ازاول استامینوفن بدی تاسه روز بچه خوب میشه ولی اگ ندی بیشترهم طول میکشه اینارو دکتر بهم گف دیروز اخه دخترمنم پنجم واکسن دوماهگی داره

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
اره،این هم به شکم می خوابوندم راه میبریم با بدبختی خوابوندم شما تو بی تابی چکار میکنی؟ بچه از بس ج ...

دکتربمن گف اگ بچه اینجوربشه فقط چهار قطره استامینوفن بده ک اگ جاییش درد میکنه خوب بشه

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
اره دختر دوست منم تاپنج روز درگیر واکسن بود ازروز دوم ب بعد بدن درد میگیرتشون وباید ازاول قطره رو سر ...

به من گفتن فقط تب داره بده،تب نکرد قطره نده،چون بدنش سرده قطره بیشتر اذیتش میکنه

اره،این هم به شکم می خوابوندم راه میبریم با بدبختی خوابوندم شما تو بی تابی چکار میکنی؟ بچه از بس ج ...

هیچی فقط بغلش میکنممم راه میبرم. ی شب اینجوری بعدش خوب میشهه. بعد پسز من این مواقها اصن اشتها نداره شیر نمیخوره

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
2706