1147
648

سلام

من ۱شنبه واکسن دوماهگی ملینارو زدم و امروز چهارشنبه است،اصلا تب نکرد واسه همین من قطره استامینفون رو روز دوم با تعداد کم و فقط دوبار بهش دادم و خوب بود

اما دیشب بچم تا صبح جیغ میزد و نمی خوابید

قطره رو باز دادم،قطره دل درد دادم هرکاری کردم اروم نشد

یکم میخوابه باز بیدار می کشه و داد میزنه

آنروز میبرمش پیش متخصص آما تا اون موقع کسی مورد مشابه داشته که بچه اش بی قراری شدید داشته باشه؟

همانند دریا هر که از حدش گذشت غرقش میکنم.  

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

احتمالا داره. داره سرما میخوره بدن درد داره. چون پسر من هر موقع میخاد سرما بخوره شب قبلش هر چند دیقه تو خواب جیع میزنه گریه میکنه تا صبح باید راش ببرم

خدایا شکرت ماهم سه نفره شدیم😍👪
1156
اره عزیزم اشکال نداره قطرشو سروقت بهش بده بدن دردش الان شروع شده

۳روز بعد؟مگه بدن درد میگیره؟

بچه ام هلاک شد از گریه😭😭😭😭

احتمالا داره. داره سرما میخوره بدن درد داره. چون پسر من هر موقع میخاد سرما بخوره شب قبلش هر چند دیقه ...

اره،این هم به شکم می خوابوندم راه میبریم با بدبختی خوابوندم

شما تو بی تابی چکار میکنی؟

بچه از بس جیغ میزنه کبود میشه

1125

چه جتلب منم واکسن دخترمو شنبه زدم ،دختر من تب نکرد اما دو روز کامل اسهال رفت دیروز خوب شد ،

ولی انگار از روزی که واکسن خورده آب و روغن قاطی کرده شب ها تا ساعت دو بیداره ،دیروز دیوونم کرده بود ،امروز بهتره 

۳روز بعد؟مگه بدن درد میگیره؟ بچه ام هلاک شد از گریه😭😭😭😭

اره دختر دوست منم تاپنج روز درگیر واکسن بود ازروز دوم ب بعد بدن درد میگیرتشون وباید ازاول قطره رو سروقت داد حتی اگ تب نداشت اگ ازاول استامینوفن بدی تاسه روز بچه خوب میشه ولی اگ ندی بیشترهم طول میکشه اینارو دکتر بهم گف دیروز اخه دخترمنم پنجم واکسن دوماهگی داره

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
اره،این هم به شکم می خوابوندم راه میبریم با بدبختی خوابوندم شما تو بی تابی چکار میکنی؟ بچه از بس ج ...

دکتربمن گف اگ بچه اینجوربشه فقط چهار قطره استامینوفن بده ک اگ جاییش درد میکنه خوب بشه

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
اره دختر دوست منم تاپنج روز درگیر واکسن بود ازروز دوم ب بعد بدن درد میگیرتشون وباید ازاول قطره رو سر ...

به من گفتن فقط تب داره بده،تب نکرد قطره نده،چون بدنش سرده قطره بیشتر اذیتش میکنه

اره،این هم به شکم می خوابوندم راه میبریم با بدبختی خوابوندم شما تو بی تابی چکار میکنی؟ بچه از بس ج ...

هیچی فقط بغلش میکنممم راه میبرم. ی شب اینجوری بعدش خوب میشهه. بعد پسز من این مواقها اصن اشتها نداره شیر نمیخوره

خدایا شکرت ماهم سه نفره شدیم😍👪
1167
فکر نکنم به واکسن ربط داشته باشه  شاید دل درد داره ببرش دکتر

بابا من هر بار دخترمو بردم دکتر همون شربت کولیک رو میگه بیشتر کن 

آخرین بار که بردمش دکتر ،دکتر بهم پوزخند زد و گفت بچه داد میزنه دیگه ،شما می خای بچه مقل آدم بیست ساله رفتارکنه😃 ،کم مونده بود منو از مطب بندازه بیرون 😐😐😐

بابا من هر بار دخترمو بردم دکتر همون شربت کولیک رو میگه بیشتر کن  آخرین بار که بردمش دکتر ،دکت ...

اگر کولیک داره فقط حرکت و صدا آرومش میکنه مثلا تو ماشین بچرخونین یا سشوار براش روشن کن

الان از دکتر اومدم

متاسفانه کولیک داره،گفت ربطی به واکسن نداره،واکسن نهایتا تا۴۸ساعته

یه قطره قبلا داده بودزیادش کرد

یه قطره هم داد که صبح ها بدم،اما گفت زیاد امیدوار نباش اروم بشه بچه ممکنه یه مدت اینجوری باشه تا به مرور خوب شه

گفت اگه تا ده روز اروم نشد بیا آزمایش و سونوگرافی بنویسم

گفت معمولا هم شبا حالش بدتره

بچه ها دعا کنین واسه دخترم،من دارم روانی میشم،بچه ام خیلی گریه میکنه همش تو‌بغلمونه،از خونه و زندگیم افتادم همش خونه مادرمم

کسی میدونه کولیک تا چند وقته؟

اگر کولیک داره فقط حرکت و صدا آرومش میکنه مثلا تو ماشین بچرخونین یا سشوار براش روشن کن

دقیقا کولیکه باید همش بغلش کنیم راه بریم،این سشوار رو‌خواهرم هم گفت که صدای بلند حواسشون رو‌پرت میکنه

تا چند وقت کولیک باهاشه؟

835