2726

جونم

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شله زرد و هر چی بیشتر میریزی زعفرون بازم انگاار کمه . یکمم رنگ زعفرون بریز . 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728
😂 میگم همینقدتو بریزم تو شله زرد؟

اره بریز😂

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
رنگ زعفرون ندارم اخه

واسه خودتون بخوتی درست کنی مشکلی نیی . حالا یکم کمرنگ . اما قشنگ زعفرونتو بکوب با ی حبه قند. رنگ میده نگران نباش. نوش جونت

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
 واسه خودتون بخوتی درست کنی مشکلی نیی . حالا یکم کمرنگ . اما قشنگ زعفرونتو بکوب با ی حبه قند. ر ...

ممنون عزیزم.با یخ دارم دم میکنم بیشتر شه رنگش😁 دفعه اولمه نشدم نشد دیگه

❤Rühümünşevģine íhťiyâjivâr💜  
ممنون عزیزم.با یخ دارم دم میکنم بیشتر شه رنگش😁 دفعه اولمه نشدم نشد دیگه

به به مییشه . منم دفعه اول درست کردم خوووب شدددد. فقط دو تا بسته زعفرون ربختم😂😂😂اما سری دوم یکم رنگ زرد ربختم محشرررر شد