2726
عنوان

توجه کردید تو سریال ممنوعه

| مشاهده متن کامل بحث + 1645 بازدید | 101 پست
من فصل اولش رو دیدم کامل فصل دومش رو هنوز ندیدم خیلی توش اغراق شده اونجایی که شات گان برداشتن رفت ...

نه اصلا هم اینجوری نیست خیلی جاها بی قانونه من با چشم خودم دیدم.شما نمیدونید تو دنیا چی میگذره که اینقد ب قانون مینازید

نه اصلا هم اینجوری نیست خیلی جاها بی قانونه من با چشم خودم دیدم.شما نمیدونید تو دنیا چی میگذره که ای ...

من دنیا رو نگفتم ایران رو گفتم

شما‌میتونی امتحان کنی

یه شات گان بردار بو توی خیابون یه تیر بزن تیر دوم رو نزده کف کلانتری خوابیدی عزیزم

marzi24 معلق 😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=82756630]من دنیا رو نگفتم ایران رو گفتم شما‌میتونی امتحان کنی یه شات گان بردار بو توی خیابون یه تیر بزن تیر ...[/QUOTE

کجا زندگی میکنی.؟من که دارم ایرانو میگم ن خارج.توی بعضی شهرای ایران اینقد بی قانونی هس که شما خبر ندارید

[QUOTE=82756630]من دنیا رو نگفتم ایران رو گفتم شما‌میتونی امتحان کنی یه شات گان بردار بو توی خیابون ...

خدا روشکر من توی اون بعضی شهرا زندگی نمیکنم و اطلاعی هم ندارم😋

شما فرمودید نمیدونی توی دنیا چی میگذره منم عرض کردم ایران رو میگم نه دنیا

الان میگی ایران رو گفتی؟

آخی از نظر شما ایران کلِ دنیاس؟😉

marzi24 معلق 😐😐😐😐
2728

ندیدم ولی بامزه تعریف کردی 😂

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....
اون خواب باربد بود نفهمیدین مگه!

خاکِ عالم😂😂😂😂😂😂😂

نه جونم واقعیت بود

یه پسره اون دوستشون دختره رو برای دیزاین داخلی منزل برد بعد بهش مواد داد و اذیتش کرد اینا رفتن توی عروسی یارو رو آوردن دختره اومد با پنجه بکش کتکش زد

خیلی بده آدم فیلم رو ببینه و متوجه نشه چی به چیه توش

marzi24 معلق 😐😐😐😐
مزخرف ترین سریالی ک من دیدم بوده . ک همه جور گند کاری رو یاد مردم میدن .والله اشنا میکنن با انواع مو ...

شما یه سر به خیابونا بزن به صورت لایو میبینی اخه نیست که مردم نمیدونن این چیزارو تو سریال اومده همه فهمیدن 

كجاست؟ كي؟ كسي كه بشه به تنهايي ترجيحش داد.

من چند تا تیکه از تیزر ش رو دیدم خوشم نیومد خوب شد دنبال نکردم😅پس آبکیههههه😩😆

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
خاکِ عالم😂😂😂😂😂😂😂 نه جونم واقعیت بود یه پسره اون دوستشون دختره رو برای دیزاین داخلی منزل برد ...

اینارو میدونم ، فقط اون تیکه شات گان خواب بود تو ماشین 

تو اینستاگرام ممنوعه هم نوشته بودن اتفاقا

این فیلم تمام خصوصیات فلان فاان شدگی رو باهم داره یه عده مست وملنگ وبیعار وبیغیرت وبی بند بارو عیاش منتهاهمگیی پولدااارر یه جاجمع شدن والا منکه توزندگیه واقعی همچین چیزی ندیدم

امضا ندارم انگشت میزنم☝
2706