2410
2553
عنوان

توجه کردید تو سریال ممنوعه

| مشاهده متن کامل بحث + 1637 بازدید | 101 پست
ببین اگه سلیقت سریالای آبکیه فقط ببین  من خودم سلیقم همینه

😂😂😂😂خیلی خوب توضیح دادی

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

من ک دنبالش میکردم .. اما دیدم ارزش وقت گذاشتن نداره . ولش کردم

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من فصل اولش رو دیدم کامل فصل دومش رو هنوز ندیدم خیلی توش اغراق شده اونجایی که شات گان برداشتن رفت ...

دقیقانننن مسخره بود مسخره ترین جاش همون قسمت

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
خواهراین فقط یه فیلمه😂😂😂😂

میدونم

خب فیلم باید به واقعیت نزدیک باشه

در واقیعیت ۲ تا ریقو نمیتونن شات گان بردارن حمله کنن به عروسیه یکی و به سمت مهمونا تیر اندازی کنن چون در کسری از ثانیه کف کلانتری داره چوب میره تو آستینشون

marzi24 معلق 😐😐😐😐
2714
😂😂😂😂خیلی خوب توضیح دادی

اخه واقعیته

معادل رمانهای فهیمه رحیمی

این قاطمه گودرزی از اول تااخر فیلم یه تیکه موی شرابی چسبوندن پس کلش، خودشم بی احساس زل زده به روبرو

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
عه پس ولش مرضی یکی خیلی خاطرتو میخواد صبح برات تاپیک زد😁

دیدم تاپیکشو

بعله کم نیستن کسایی که خاطر منو میخوان😎😎😎😎

همونطور که کم نیستن کسایی که خاطرم رو نمیخوان😁😁😁😁

marzi24 معلق 😐😐😐😐
مرسی از راهنماییت😶 بازیگراش کیان

بهاره افشاری

میلاد کی مرام

امیرحسین ارمان

اتیلا

2706